Як зробити саморобного робота. саморобний простий робот.

Зробити робота найпростіше з картонних коробок. Якщо скріпити складові болтами, кінцівки рухатимуться і «залізна людина» зможе стояти, сидіти, згинати в ліктях руки і повертати голову.
Вам знадобиться
  • - пакет від соку, молока або кефіру - одна штука;
  • - пачки з-під сигарет - одинадцять штук;
  • - невеликі болти і гайки до них - дев'ять штук;
  • - кольоровий картон;
  • - ножиці;
  • - прозора клейка стрічка;
  • - шило;
  • - паперовий клей.
Інструкція
1
Спочатку зробіть тулуб робота . Візьміть картонну тару з-під соку або молока і акуратно виріжте дно так, щоб воно відкривалося як двері. Шилом проколіть в пакеті п'ять отворів. На верхній стінці - для голови, на бічних - для рук, в днище - для ніг. Болтики вставте в ці дірки капелюшками всередину і відразу накрутите гайки. Оклейте основу робота кольоровим картоном і ще раз пробийте отвори. Відкладіть тулуб, щоб воно підсохло.
2
Візьміть чотири пачки з-під сигарет - з них будуть виготовлені верхні кінцівки робота . Проробіть отвори шилом в кришках і денцях двох з них. У решти зробіть по одному. Вставте болт в кожну пачку з двома проколами. За допомогою гайок прикріпіть до них коробки з одним отвором. Тепер руки можуть згинатися в різні боки.
3
Шість залишилися сигаретних пачок використовуйте, щоб змайструвати роботові ноги. Чотири з них з'єднайте попарно, болтами і гайками, так само, як руки. Дві останні розмістіть горизонтально, щоб «залізна людина» знайшов дві стійких ступні. Зробіть отвори в коробках і прикріпіть їх до ніг.
4
Зробіть голову. Візьміть пачку від сигарет. Шилом проколіть один отвір. З кольорового паперу виріжте рот, ніс, очі, брови. Наклейте. Сконструюйте з мідного дроту антени, з великих шурупів - вуха. Постарайтеся придумати і втілити в життя ті деталі, які присутні у справжнього робота .
5
Болтами і гайками з'єднайте всі складові поробки разом. Заздалегідь закріпіть все кришки пачок від сигарет прозорою клейкою стрічкою, щоб вони не відкрилися. Вирізане в тулуб «залізної людини» дно також підхопите скотчем. Робот готовий!
Корисна порада
Якщо ви хочете обклеїти кольоровим картоном руки і ноги робота, робити це потрібно до того, як ви скріпіть всі складові.