Як створити дитячий магазин.

Дитячий магазин - перспективне і вигідне вкладення коштів для підприємця. Товари для малюків користуються постійним попитом, який практично не залежить від сезону.
Вам знадобиться
  • - реєстраційні документи;
  • - приміщення;
  • - торгове обладнання;
  • - постачальники;
  • - реклама;
  • - продавці.
Інструкція
1
Для початку будь-якого виду підприємницької діяльності бажаним є написання бізнес-плану. Його призначення не тільки в можливості передбачення успішності або неспішності організації, розрахунку витрат і окупності, плануванні роботи з організації та розвитку, але й у можливості зверненні в кредитну організацію за позиковими коштами.
2
Зареєструйтеся в податковому органі як індивідуального підприємця. Можна, звичайно, відкрити і юридична особа, але це не є обов'язковим для даного виду бізнесу. При виборі системи оподаткування найкраще вибрати вмененную, так як це дозволить заощадити на зарплаті бухгалтера, установці і обслуговуванні касового апарату.
3
Знайдіть приміщення. Бажано, щоб воно знаходилося в прохідному місці в центрі міста, поближче до місць скупчення мам.
4
Зробіть ремонт, встановіть торгове обладнання. Стиль магазин а не має особливого значення, але краще всього оформити його яскраво і барвисто, обладнати невеликий дитячим майданчиком, підйомником для колясок. Для розміщення товарів вам знадобляться різні полки, стелажі, вітрини, вішалки, стійки.
5
Домовтеся з постачальниками продукції. Якщо у вас буде всього одна-дві невеликих торгових точки, краще всього вибрати кілька оптових складів, які продають найрізноманітніші товари для дітей від одягу та іграшок до харчування і меблів.
6
Найміть продавців. Вони повинні бути комунікабельними, грамотними, розбиратися в асортименті. Встати за прилавок можете і ви самі.
7
Подбайте про рекламу. Вивіски і штендери є обов'язковими для будь-якого магазин а. Також можна розмістити оголошення в місцевих друкованих виданнях, поширювати листівки в парках і скверах, де гуляють батьки з дітьми.
Корисна порада
Якщо у вашому регіоні конкуренції в інтернеті поки немає, то задумайтеся про відкриття інтернет-магазину з доставкою товарів додому. Такі торгові площадку користуються великим попитом, адже найчастіше з маленькими дітьми дуже складно вибратися за покупками.