Як поліпшити якість звуку.

Від чого залежить звук на комп'ютері? Звукова карта приймає інформацію, що надходить і переводить її в сигнали, які передаються через динаміки. Іноді якість звуку на комп'ютері може бути поганим чи просто потребує оновлення. Зробити це можна апаратними та програмними способами.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - звукова карта;
  • - програмне забезпечення.
Інструкція
1
Скачайте нові драйвери для вашої звукової карти. Навіть у тому випадку, якщо драйвер, який поставляється разом з операційною системою, працює нормально, форматування або інші налаштування системи можуть вплинути на дане програмне забезпечення. Знайдіть інформацію про вашу звукової карти, натиснувши «Пуск» - «Панель управління». Двічі клацніть по іконці «Звукові пристрої» і подивіться у вікні на назву звукової карти. Знайдіть в інтернеті драйвери для вашого пристрою. Скачайте і встановіть їх згідно інструкції. Система автоматично замінить старий драйвер звукової карти на новий.
2
Придбайте і встановіть нову звукову карту. На ринку доступні різні види даних пристроїв: основні, спрямовані на звичайних споживачів, а також звукові карти, розроблені для геймерів або інженерів звукозапису. Пристрій поміщається в спеціальний слот в комп'ютері. Дотримуйтесь інструкцій для її установки: загвинтите міцно і підключіть до контактних роз'ємів. Нова звукова карта потребують також нових драйверів, які зазвичай постачаються на компакт-диску разом з апаратним забезпеченням.
3
Підключіть до аудіовиходу динаміки більш високої якості. Більшість сучасних комп'ютерів мають виходи на цифровий звук і можуть працювати з системами 2.1 (два динаміки і саббуфер), а деякі підтримують і 5.1 (п'ять колонок і саббуфер - типовий Surround-звук). Використання більш якісних динаміків призведе до більш чистого і насиченому звуку.
Зверніть увагу
Комп'ютери Mac використовують звукові карти, які інтегровані в материнську плату, що робить їх модернізацію складніше. Тим не менш, ви можете купити зовнішню, Mac-сумісну звукову карту, яка підключається через USB або Firewire-порти. Заміна материнської плати є більш дорогим рішенням, але також може бути проведена.