Як налаштувати мікрофон в агента. Як мене звуки в агенті.

Мікрофон в програмі Mail.Ru Агент необхідний для здійснення дзвінків з комп'ютера на комп'ютер, а також на міські і мобільні телефони. Перед використанням мікрофона в даній програмі необхідно переконатися в його працездатності, а також виконати спеціальну настройку (якщо він не був зроблений за замовчуванням).
Інструкція
1
Перевірте, задіяний чи вбудований або підключається мікрофон за допомогою стандартних засобів Windows. Для цього зайдіть в «Панель управління» Windows (через меню «Пуск», або використовуючи значок на робочому столі) і двічі клікніть по значку «Система». У вікні, властивостей операційної системи перейдіть у вкладку «Обладнання» і натисніть в ній на кнопку «Диспетчер пристроїв». Відкриється список всіх встановлених на комп'ютері фізичних і віртуальних пристроїв. В цьому списку натисніть на символ «+» навпроти рядка з написом «Звукові, відео та ігрові пристрої». Переконайтеся, що всі пристрої та кодеки в цьому списку задіяні (не відмічені знаком «?» І червоним хрестом).
2
Запустіть програму Mail.Ru Агент, відкрийте її головне вікно і натисніть кнопку «Меню». В меню виберіть рядок «Налаштування програми ...» і натисніть на неї. У діалоговому вікні налаштувань перейдіть на вкладку «Голос і відео». Для настройки мікрофона використовуйте список, що розкривається під назвою «Пристрій запису звуку». Встановіть у ньому бажане пристрій (вбудований, або зовнішній мікрофон). Крім цього, при необхідності, поставте галочку навпроти рядка «Посилення мікрофона».
3
В налаштуваннях програми Mail.Ru Агент також можна встановити параметри звукових пристроїв автоматично. Для цього у вкладці «Голос і відео» поставте галочку навпроти рядка «Автоматична настройка параметрів звуку». При цьому зверніть увагу, що деякі звукові плати не підтримують автоматичну настройку в даній програмі. Після настройки натисніть кнопку ОК і зробіть тестовий дзвінок комусь із знайомих, в процесі якого переконайтеся, що мікрофон працює нормально.