Як налаштувати телетекст в телевізорі.

Телетекст (субтитри) - це інформація в текстовому форматі, що передається з основним зображенням. Вона призначена для осіб, які мають ослаблений слух, і є обов'язковою частиною мовлення європейських каналів. Як налаштувати її на телевізорі?
Інструкція
1
Перед покупкою телевізора переконайтеся, що він підтримує телетекст. Для цього він повинен володіти функцією PAT - одночасною підтримкою зображення і текстової інформації. Вона є у більшості сучасних телевізорів як російського, так і зарубіжного виробництва.
2
На відміну від європейських країн, далеко не всі телевізійні канали Росії оснащені телетекстом, але Перший центральний канал повинен мати його в обов'язковому порядку, тому настроювання можна здійснювати саме за допомогою даної станції. Увімкніть телевізор і перемкніть на Перший. Крім того, телетекст можна налаштовувати за допомогою закордонних каналів мовлення, наприклад, Euronews.
3
Ретельно вивчіть інструкцію до телевізора. Стандартний маршрут налаштувань виглядає так. Натисніть на пульті дистанційного керування кнопку доступу до телетексту. Потім натисніть 888 і виберіть потрібну сторінку. Вийдіть з меню телетексту, активуйте рядок «Субтитри» і виберіть варіант «Вкл.» Або «Увімкнути на період вимкнення. вкл. без звуку ». В останньому випадку субтитри будуть включатися, коли ви приберете звук за допомогою кнопки mute. Якщо настройки на вашій моделі телевізора відрізняються, вони повинні бути чітко прописані в інструкції.
4
Налаштуйте яскравість телетексту. Для цього увійдіть у меню за допомогою пульта і виберіть потрібний рядок - «Яскравість». Кнопками "+" і "-" доведіть значення яскравості субтитрів приблизно до 39 одиниць - це прийнято вважати нормальною яскравістю, але ви можете збільшити або зменшити її на свій вибір. Яскравість телетексту не повинна перевищувати яскравість самого зображення.
5
Наявність телетексту і його чіткість залежить не тільки від каналу передачі інформації, але і від якості сигналу. Якщо букви занадто розпливчасті і їх неможливо прочитати, спробуйте налаштувати антену або встановіть більш досконалу.