Як зняти dvd привід.

Багато користувачів персональних комп'ютерів впевнені, що для заміни дисковода або для його вилучення потрібна допомога фахівців. Однак це досить нескладно зробити самому, маючи під рукою викрутку. Вся процедура займе не більше 10 хвилин і не завдасть жодної шкоди вашому комп'ютеру, якщо ви будете гранично уважні і обережні. Навчившись знімати дисковод, ви так само просто освоїте вилучення та іншого комп'ютерного заліза, наприклад, жорстких дисків. Це аналогічні процедури, які потребують одній і тій же послідовності дій.
Вам знадобиться
  • - викрутка.
Інструкція
1
Завершіть роботу комп'ютера. Відключіть його від джерел живлення, висмикнувши провід з розетки або просто перемикачем на задній панелі системного блоку - ви почуєте характерний неголосний звук з блоку живлення, коли електрика перестане надходити в нього. Тільки після цього приступайте до наступного кроку.
2
Відкрутіть за допомогою викрутки всі наявні кріпильні елементи, які утримують праву і ліву стінки системного блоку, потім зніміть їх. Якщо виконуєте цю операцію вперше, можливо, виникнуть проблеми при розбиранні - все шурупи, прикручені на заводі, в більшості моделей тримаються дуже міцно. Бажано мати для цих цілей шуруповерт.
3
Отсоедините широкий шлейф, що йде до дисковода від материнської плати. Постарайтеся ні в якому разі його не пошкодити, оскільки він не підлягає ремонту. Найкраще тягніть за бічні сторони його заснування. Перший час шлейфи важко піддаються від'єднанню, але з часом ця процедура стане набагато простіше.
4
Витягніть з приводу провід живлення. Він являє собою білий пластмасовий штекер з йдуть до нього кількома різнобарвними проводами. Тут також проявіть максимальну обережність - заміна блоку живлення досить дорога процедура. Запам'ятайте, який саме з шлейфів живлення був раніше приєднаний до дисковода, оскільки в деяких моделях блоку або при певній конфігурації комп'ютера вільних шлейфів може залишатися декілька.
5
За допомогою викрутки або, найкраще, шуруповерта розкрутіть всі наявні кріпильні елементи, які утримують привід. Тепер можна дістати дисковод з комп'ютера. Ні в якому разі не впускайте його: привід містить у своїй конструкції багато тендітних деталей, замінити які практично неможливо при поломці.
Зверніть увагу
Якщо ваш комп'ютер ще на гарантії, пошкодження захисних пломб знімає всі зобов'язання з продавця і виробника.
Корисна порада
Якщо виробляєте розбірку комп'ютера вперше, скористайтеся шуруповертом, оскільки кріпильні елементи при заводській збірці прикручені часто їм же.