Як заблокувати автомобіль.

Кожен власник в першу чергу намагається убезпечити свій автомобіль від викрадення. Існує різні способи заблокувати машину, попередивши цим угон або нанесення збитку. Який метод обрати для правильної захисту свого майна, вирішувати вам.
Вам знадобиться
  • - набір протиугінних засобів.
Інструкція
1
Встановіть протиугінний механізм на вашу машину. Це може бути протиугінний пристрій, спеціальний механізм або система механізмів, які заблокують ваше авто і будуть перешкоджати його пересуванню.
2
Придивіться до охоронної сигналізації у вигляді звукового або іншого сигналу, який дає знати господареві, коли відбуватиметься спроба викрадення. Така сигналізація хороша і тим, що приваблює своїми звуками увагу людей, які знаходяться в безпосередній близькості з транспортом. Визначте, який пристрій вам доступно за ціною. Вартість протиугінної системи залежить від якості самої системи, рівня захисту автомобіля і наданого гарантійного обслуговування. Вибирайте не особливо популярні протиугінні механізми - вони і створять труднощі для любителів угону машин.
3
Поставте на колеса один або кілька болтів з обертається нестандартної головкою - так ви уникнете зняття коліс у вашій машині. Залишаючи автомобіль , не забудьте вийняти ключі із замка запалювання, проконтролюйте, чи добре закриті вікна, двері і багажник.
4
Злийте бензин, зніміть акумулятор і накрийте автотранспорт чохлом, якщо ви не будете користуватися ним деякий час. Не забувайте періодично спостерігати за залишеної машиною, якщо це зимовий період, струшуйте з неї сніг, перевіряйте її стан, щоб не склалося враження, що вона кинута господарем. В іншому випадку її можуть розібрати на запчастини.
5
Застосуйте механічні блокіратори на кермо, педалі і колісні диски коробку передач. Штирі блокіратора фіксують важіль КПП, а замок надійно захищений від силового проворота. Зламати такий пристрій практично нереально без використання спецінструменту, наприклад, болгарки. Замок на капот не дозволить викрадачеві просто відкрити його - цей метод добре використовувати в сукупності зі звуковою сигналізацією. Замок педалі нескладний в установці, але дуже ефективний у роботі.
6
Скористайтеся послугами спеціалізованої фірми, і ваш автомобіль буде обладнаний, за вашим бажанням, цілою системою внутрішньої і зовнішньої блокування. Ви будете впевнені в збереженні вашої машини не тільки вдень, але і в нічний час.
Зверніть увагу
Намагайтеся ставити нестандартні протиугінні системи.
Корисна порада
Зверніться до спеціалізованої фірми і забезпечте ваш автомобіль цілим комплексом протиугінних механізмів.