Як зняти клавіатуру на ноутбуку Sony.

Багато користувачів на особистому досвіді переконалися, що прийом їжі за комп'ютером - не найвдаліша ідея, так як їжа потрапляє під кнопки клавіатури, тим самим ускладнюючи роботу. Також крім цього під клавіші потрапляє досить багато випадкових дрібних предметів, дістати які досить проблематично, враховуючи, що зняття клавіатури в багатьох моделях обумовлено деякими особливостями, не кажучи вже про те, що це складний процес, що вимагає уваги і граничної акуратності від користувача.
Вам знадобиться
  • - викрутка;
  • - негострий ніж.
Інструкція
1
Почніть процедуру зняття клавіатури з усунення верхньої панелі, що знаходиться під екраном монітора. Для цього відкрутіть три болта в секції, де розташована батарея ноутбука. Переверніть комп'ютер, відкрутіть ще один болт з його задньої кришки.
2
Підніміть панель, підчепивши її краї пальцями або негострим ножем. При цьому акуратно отщелкніте тримачі. Виконуйте операцію з максимальною обережністю, оскільки власники зроблені з більш товстого шару пластика, ніж вся панель - це робить її досить крихким елементом.
3
Відкрутіть залишилися чотири болта за допомогою викрутки, акуратно зніміть клавіатуру . Намагайтеся виконувати рухи повільно, щоб не пошкодити шлейфи, що йдуть від клавіатури до материнської плати.
4
Отсоедините шлейф клавіатури. Будьте гранично акуратні - притримуйте його за основу.
5
Якщо ви розбирали клавіатуру з метою чистки, скористайтеся для цього пилососом з мініатюрною насадкою для важкодоступних місць. Увімкніть пилосос в режим продувки. Також можна почистити клавіатуру і зазори між клавішами за допомогою ватних паличок. Взагалі сама по собі процедура чистки клавіатури - заняття не з простих. Повна розбирання з вилученням клавіш в ноутбуках Sony не рекомендується, оскільки кріпильні елементи всередині досить крихкі і мають складну конструкцію. Для цих цілей краще всього звернутися в спеціалізований сервісний центр.
6
Якщо ж вирішите зробити це на свій страх і ризик, почніть повне розбирання клавіатури, починаючи з верхньої її частини. Уважно вивчіть, як закріплені внутрішні складові кнопки, як встановлено пружний елемент. Ні в якому разі не втратьте жодну із дрібних деталей, оскільки знайти такі ж точно для заміни надалі вам навряд чи вдасться.
Зверніть увагу
Розбирання ноутбука позбавляє вас гарантійних зобов'язань з боку продавця та виробника.
Корисна порада
Перед початком процедури розташуйте ноутбук на застеленій поверхні, щоб уникнути втрат кріпильних елементів.