Як зробити хороші колонки.

Якщо ви вирішили обзавестися хорошими колонками, то можна, звичайно, просто піти і купити їх в магазині, а можна і проявити технічну фантазію і зробити хороші колонки самому.
Інструкція
1
Хороші колонки - це в першу чергу якісні динаміки. Досвід багатьох любителів звуку каже, що найкращим варіантом для самостійної збірки будуть широкосмугові динаміки, наприклад, Visaton B200. Це одне з небагатьох звукових пристроїв, яке в змозі охопити весь діапазон звуку від 57 до 16000 Гц, а це дозволить не думати про погодження динаміків. Вартість таких динаміків досить велика - від 10000 рублів, але хороші колонки дешевими не бувають.
2
Підберіть відповідний підсилювач. Можна взяти мікросхему LM3886. Знавці стверджують, що це безпрограшний спосіб отримати досить високу якість за невеликі гроші. Часто говорять про можливі викривлення звуку, але зазвичай вони настільки малі, що не кожна людина в змозі їх почути.
3
Якщо ви збираєтеся ставити підсилювач, заздалегідь продумайте систему охолодження. Для цього можна взяти звичайний кулер від комп'ютерного процесора.
4
Підготуйте корпус майбутніх колонок. Для цього можна використовувати лист ДСП товщиною не менше 16 мм. Краще взяти листи з цільного дерева, але вони коштують дорожче. Розпиляєте листи на частини потрібного розміру, стежте, щоб кути були рівними. Склейте деталі корпуса за допомогою клею «рідкі цвяхи», а потім стягніть саморізами.
5
Продумайте, чи будете ви закривати динаміки гратами або тканиною, щоб врятувати їх від пошкоджень і запилення. Тканина буде трохи глушити звук, а ґрати не дуже красиво виглядає. Постарайтеся вибрати найбільш оптимальний для вас варіант.
6
Пофарбуйте колонки у відповідний колір або обклейте їх плівкою, що самоклеїться. Вона теж може бути різною: «під дерево», сріблястою, чорною. Все залежить від вашого бажання.
7
Встановіть роз'єми для підключення шнура живлення і звуку. Роз'єми для живлення краще робити такі ж, як у комп'ютера - тоді буде набагато простіше знайти відповідний шнур. Крім того, його легко відключити, щоб не заважав при перенесенні.
Перш, ніж пропонувати свій товар на реалізацію в магазини чи інші точки продажів, слід підготуватися до зустрічі з товарознавцем або старшим продавцем. Аргументи, якими ви будете користуватися, щоб виставити товар на торговельну полицю магазину, можуть бути різними. Але, якщо розраховувати на співпрацю з продуктовими магазинами крокової доступності, основним аргументом буде прайс. Прайс або прейскурант - це повний перелік товарів із зазначенням ціни за кожну одиницю або мінімальну партію. Від того, як зробити прайс, залежить успіх або неуспіх переговорів про постачання.
Інструкція
1
Якщо у вас немає програм автоматизації обліку, скористаємося стандартними засобами Excel. Визначаємося з кількістю колонок таблиці. Загальноприйнятими колонками є «Найменування товару» і «Мінімальна партія». Решта - за потребою.
2
Поділяємо відпускну ціну на роздріб, дрібний опт і великий опт, додаючи відповідні стовпці. Таким чином, в нашій таблиці для прикладу буде 5 колонок.
3
Заповнюємо стовпці «Найменування товару», «Мінімальна партія» та «Роздріб». У «роздріб» проставляємо стандартні відпускні ціни для кінцевого покупця.
4
Визначаємо величину знижок з роздрібної ціни для дрібно- і крупнооптових покупців. У стовпці «Дрібний опт» та «Великий опт» забиваємо відповідні формули зі знижкою. Перевіряємо, щоб не залишалося порожніх клітин без цін.
5
Таким чином, у нас вийшла таблиця з трьома видами цін. Залежно від перспективності та фінансових можливостей покупця при переговорах можна маніпулювати ціною залежно від обсягів поставок.
6
При друку прайса краще залишати якийсь один стовпець з цінами, заздалегідь визначившись з тим, яку скиду пропонувати на переговорах, і чи потрібно ето.Теперь у вас не викличе труднощів проблема, як зробити прайс. Сподіваємося, ваші переговори завжди будуть успішними.