Як визначити Symbian.

Symbian OS - це особлива операційна система, розроблена спеціально для смартфонів і комунікаторів. Якщо ви хочете дізнатися, яка саме версія Symbian встановлена на вашому телефоні, ви можете зробити це кількома способами.
Інструкція
1
Кожна версія Symbian призначена для певної групи моделей телефонів. Зайдіть на будь-який сайт, на якому опубліковані списки, і знайдіть там саме вашу модель. Приклади подібної сторінки для смартфонів Nokia: http://board.riot.ru/showthread.php?t=16396 і http://symbian9.net/articles/895-kak-uznat-versiyu-symbian-na-t.html .
2
Скачайте спеціальну програму SPMark 04. Це додаток призначений для визначення продуктивності графічних систем смартфонів, але його цілком можна використовувати для точного визначення версії програмного забезпечення. Завантажити дану програму можна тут: http://soft4gadget.com/file/9653.html.
3
Дізнатися версію програмного забезпечення можна, зайшовши на офіційний сайт компанії, що випустила ваш телефон. Знайдіть на сайті інформацію про вашу моделі - там будуть і дані про версії ПЗ.
4
Якщо ви користуєтеся смартфоном фірми Nokia, наберіть на клавіатурі * # 0000 #. Перед вами з'явиться інформація про версії прошивки телефону, наприклад: v.5.32 (22-09-99) NSE-1.Першою рядок позначає саме версію встановленої OС, друга - дату виготовлення телефону, третя позначає тип телефону.
5
Скачайте з інтернету менеджер System Explorer і встановіть її в смартфон. Дана програма дозволяє контролювати всі запущені програми, відомості про рівень заряду батареї та інші необхідні відомості про стан і роботу телефону, у тому числі і про версії Symbian.
6
Зверніться у великий торговий центр, що займається продажем смартфонів, і дізнайтеся у продавця-консультанта, яка версія програмного забезпечення встановлена на вашій моделі телефону. Краще вказати на таку ж модель на вітрині і попросити про неї докладно розповісти. Можливо, крім версії ПЗ ви дізнаєтеся чимало корисних відомостей.