Як перевірити повний привід.

В автомобілях з повним приводом крутний момент передається на всі чотири колеса. Існує повний привід двох видів: з постійним дією і з підключається по команді водія.
Інструкція
1
Для повірки повного приводу поставте на домкрат одне переднє колесо. Тепер рукою обертайте передній кардан. Зверніть увагу, що підняте колесо теж має обертатися. Якщо крутиться тільки ШРУС (шарнір рівних кутових швидкостей - т.зв. «граната»), а колесо стоїть на місці, значить несправна обгону муфта. Якщо колесо закрутилося, спробуйте утримати його рукою, симулюючи частину навантаження дороги. При високому ступені зносу складових муфти колесо зупиниться, і буде чутно хрускіт деталей.
2
Аналогічним чином перевірте привід другого колеса. При виявлені несправності розберіть муфту і огляньте кільце автоматичного включення повного приводу. Якщо «вусики» кільця обламані або стався знос тильної сторони кільця, замініть його, не змінюючи муфту в зборі.
3
Зверніть увагу на код кузова автомобіля. Якщо він привезений з Японії, DBA-RE 4 означатиме повний привід, а DBA-RE 3 - передній привод. Для автомобілів з США орієнтиром буде наклейка всередині багажника. У нижній лівій її частині під штрих-кодом розміщуватимуться три символу. SWA або SXS означають повний привід, тобто 4WD; SWB - передній привод, тобто 2WD.
4
Перевірте повний привід візуально. Спочатку виверніть до упору кермо в якусь сторону. Уважно розгляньте внутрішню сторону середини колеса. Якщо в центр входитиме деталь з покриттям гофрованої гумкою, це свідчитиме про передньому приводі. Тепер огляньте задній міст. Обійдіть машину і подивіться знизу. Наявність потовщень посередині балки або деталей з такою ж, як у переднього колеса, гумкою свідчитиме про повний привід автомобіля.
5
Подивіться на лампочку 4WD - вона повинна моргнути і спалахнути зеленим при включеному повному приводі. При вимкненому приводі лампочка не повинна показувати несправність. Також вимкніть 4WD і поставте машину так, щоб одне колесо не стикалося з дорогою (поверхнею). Після цього включіть повний привід - машина повинна виїхати.