Як налаштувати більше каналів ТБ. Як зробити порвані джинси.

Велика кількість тілі каналів - це вже не мрія, а реальність. Практично кожна середньостатистична сім'я має доступ більш ніж до 20 каналам. І все ж побажання ростуть, і багатьом телеглядачам з плином часу здається, що каналів , вільно принимающихся їх антеною, мало.
Вам знадобиться
  • інструкція з експлуатації телевізора, супутниковий ресивер, знання частот прийому цифрових каналів, мультифид.
Інструкція
1
Для того, щоб розширити можливості свого ТВ, не обов'язково викликати фахівця. Налаштування додаткових каналів залежить від того, який вид телебачення у вас вдома. Якщо ви власник кабельного ТБ, то можна спробувати збільшити кількість сигналів за рахунок настройки цифрових каналів . Алгоритм їх настройки визначається моделлю виробника вашого ТВ-пріеміка.
2
У зв'язку з цим настройки здійснюйте відповідно до інструкції по використанню вашого телевізора. В керівництві користування ТВ-приймача знайдіть перелік прийнятих сигналів (в розділі «технічні параметри/характеристики)».
3
Знайдіть у переліку прийнятих сигналів «Кабель» і виберіть як джерело сигналу. В налаштуваннях встановіть одну з країн прийому: Фінляндія, Німеччина, Нідерланди. Якщо дані країни відсутні в опціях вашого телевізора, то поставте позначку «інше».
4
Подивіться параметри прийому цифрових каналів і їх розміщення по частотах. Відповідно до даного плану (наводиться у вигляді таблиці) здійсните настройку додаткових цифрових каналів .
5
Якщо ви вже підключили супутникове ТБ, то алгоритм настройки додаткових каналів дещо іншою. Якщо у вас супутникова антена «Континент ТВ», встановіть мультифид згідно з інструкцією. Після цього підключіть додатковий конвертер безпосередньо до ресивера і виберіть у ньому необхідний супутник (наприклад, ABS1).
6
Встановіть тип LNB "універсал1" (09750/10600) і виберіть будь-який робочий транспордер (списки транспордеров для супутників ABS1 ви знайдете в інтернеті). В ході настройки контролюйте якість і рівень сигналу доти, поки не досягнете бажаного результату.
7
Налаштування додаткових каналів на інших типах супутникових антен зазвичай має схожий алгоритм дій. Головне, чітко слідувати інструкції до доданому телевізійного устаткування.
8
Якщо у вас звичайна ТВ-антена, транслювати більше каналів вона зможе лише в тому випадку, коли ви, подорожуючи з нею по квартирі (наскільки дозволяє кабель), раптом зловите прийом інших сигналів. Порівняно з кабельним і супутниковим телебаченням можливості такої антени мінімальні.