Як налаштувати цифровий фотоапарат Sony.

Сучасні цифрові фотоапарати мають достатньо складний інтерфейс і безліч налаштувань, розібратися в яких буває нескладно. Налаштування слід вибирати з урахуванням режиму використання фотоапарата.
Інструкція
1
Якщо ви віддаєте перевагу просту пряму друк, тобто зняття кадрів «як є», то поміняйте налаштування екрану таким чином: зайдіть в меню фотоапарата і знайдіть там пункт Image size. Виберіть показник, максимально близький до розмірів 1915х1285 - найвідповідніший для друку формату 10х15 см, найбільш поширеного розміру фотографій. Швидше за все, в меню буде 2048х ... Пам'ятайте, що під час зйомки верхня і нижня частина кадру буде відрізана, тому не слід поміщати там значущі для зйомки об'єкти.
2
Налаштуйте колір фотографій. Зробити це допоможуть параметри «яскравість» (brightness), «контрастність» (contrast), «чіткість» (sharpness) і «насиченість» (saturation). Змінюючи дані параметри, добийтеся того, щоб колір зображень став більш насиченим, а контури - менш розмитими. Налаштування яскравості потрібна в тому випадку, якщо фотографії здаються вам занадто темними або, навпаки, світлими.
3
Не лінуйтеся перемикати режими зйомки. Цифровий фотоапарат має безліч можливостей для всіх видів освітлення - будь то нічна зйомка, денна, освітлення на дискотеці або під час салюту. Тільки якщо ви правильно виберете режим освітлення, фотографії вийдуть досить чіткими, з яскравим і насиченим кольором.
4
Ретельно вивчіть інструкцію. Там докладно розписані всі спеціальні можливості вашого фотоапарата: поворот знімків, підсвічування автофокусу, оптимізація діапазону та інші опції.
5
Навчіться працювати з сюжетними режимами. Вони позначаються спеціальними літерами. М - ручний режим, який дозволяє виставити витримку і діафрагму (його, як правило, використовують професійні фотографи). S - режим пріоритету витримки, який використовується зазвичай, щоб «зловити момент», наприклад, під час спортивних змагань. P - програмний режим, при якому фотоапарат сам вибирає необхідні настройки. A - режим, для якого властивий пріоритет діафрагми. Вибір режиму залежить від рівня вашого вміння, але ви можете і поекспериментувати з усіма.