Як конвертувати базу 1С. Як зробити конвертацію бази даних в конфігураторі.

Фірма-розробник програмного забезпечення 1С в 2011 році оголосила про те, що в новій версії не буде підтримуватися конфігурація в редакції 1.6. У зв'язку з цим з'явилася необхідність конвертуватися базу 1С до редакції 2.0. Як же це зробити?
Інструкція
1
Встановіть на персональний комп'ютер платформу 1С останньої версії. Запустіть програмне забезпечення. Відкрийте розділ списку баз. Якщо він порожній, натисніть «Додати ...». Поставте галочку біля пункту «Додавання в список існуючої інформаційної бази». Цей розділ дозволяє створити інформаційну базу в даній версії 1С, яка розташовується на цьому комп'ютері, на сервері «1С: Підприємство» або в локальній мережі. Натисніть «Далі».
2
Введіть назву для бази, виберіть розташування інформаційної бази (на даному ПК, в локальній мережі, на сервері 1С або на веб-сервері). Бажано додавати базу розташувати на даному персональному комп'ютері, тому оберіть цей пункт. Натисніть кнопку «Далі».
3
Виберіть каталог, в якому розташована інформаційна база. Натисніть кнопку «Відкрити» і «Далі». У вікні залиште все без змін, тобто варіант аутентифікації і режим запуску обрані автоматичними, швидкість з'єднання - звичайна. Перевірте, щоб версія 1С: Підприємство була вказана остання. Якщо необхідно змінити якісь параметри, то натисніть кнопку «Назад». Після заповнення всіх даних, натисніть кнопку «Готово.
4
Запустіть програму 1С в режимі підприємства. З'явиться віконце з помилкою, що вказує на несумісність версій бази даних і необхідність конвертації. Зайдіть в програму 1С в режимі конфігуратора. З'явиться повідомлення про попередження необхідності перетворення бази даних. Зробіть резервну копію конвертованій бази і натисніть «Так». Дочекайтеся перетворення.
5
Знову запустіть 1С в режимі підприємства. Якщо не з'явилося вікно з помилкою, конвертація бази була виконана правильно. Якщо ж помилка знову вискочила, повторіть заново всю процедуру, використовуючи резервну копію інформаційної бази 1С.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=P5GunB7FM08
Формат DjVu - зручний засіб розповсюдження літератури в інтернеті, завдяки маленькому обсягом. Файл книги в форматі DjVu являє собою, по суті, набір картинок, відсканованих сторінок книги або журналу. Для читання файлів можна використовувати спеціальний софт для перегляду таких документів, але користуватися ним не завжди зручно. Щоб полегшити роботу з електронними книгами цього типу, застосовуються програми-перетворювачі.
Інструкція
1
Спочатку визначитеся, в якому "стані" ваш файл з книгою формату DjVu. За підсумком вам потрібно витягти з нього текст, щоб обробити в текстовому редакторі, наприклад Word. Частіше зустрічаються документи, що складаються просто з набору зображень. В цьому випадку треба розпізнати текст спеціальною програмою. Одна з кращих в цій галузі називається FineReader, версія 11. Вона вміє напряму працювати з DjVu-форматом.
2
Скачайте і встановіть FineReader. Запустіть програму. Відкриється вікно з пропозицією стандартних задач по розпізнанню тексту з різних джерел і передачею їх в ту чи іншу програму. У лівій частині стовпцем перераховані категорії дій. Виберіть другу строчку під назвою «Microsoft Word».
3
Праворуч з'явиться список дій, з якого виберіть « Файл (PDF/зображення) в MS Word». Відкриється діалогове вікно вибору файлу. Вкажіть DjVu-файл, який хочете конвертувати. Розпочнеться розпізнавання тексту з вашого файлу. Залежно від потужності комп'ютера і обсягу книги це займе від декількох хвилин до години або навіть декількох годин.
4
Дочекайтеся закінчення процесу і відкриття документа Word c текстом файлу, який ви конвертували. Можливо, в тексті будуть присутні ті чи інші друкарські помилки і неточності, які буде потрібно правити вручну. Але якщо вихідний документ був хорошої якості і досить розбірливий - результат зазвичай влаштовує більшість користувачів.
5
Для роботи з файлами, що містять вже розпізнаний текст, скачайте і встановіть програму STDU Viewer, бажано останню версію. З її допомогою можна виділити і скопіювати текст в будь-який інший документ.
6
Запустіть і відкрийте через STDU Viewer потрібний файл. Перевірте наявність тексту - на панелі інструментів у верхній частині вікна натисніть кнопку «Інструменти», а з випадаючого меню виберіть «Виділення тексту». Спробуйте виділити частину написаного тексту. Якщо виділяється - значить можна копіювати або навіть повністю експортувати вміст в окремий файл. Для цього натисніть кнопку « Файл », виберіть рядок «Експортувати» і натисніть напис «... як текст». Програма збереже все в тій же папці, що й основний DjVu- документ.