Як поставити abs.

ABS - антиблокувальна система коліс, яка дозволяє керувати автомобілем при різкому гальмуванні навіть на слизькій дорозі. Вона складається з трьох компонентів: датчиків на колесах, які фіксують швидкість, електронного блоку, який обробляє інформацію, а також модулятора, що змінює тиск в гальмівній системі, що не дає колесам піти юзом.
Інструкція
1
Встановіть гідравлічний модулятор і блок електронного управління ABS. Поставте ABS на гидромодулятор. Спочатку покладіть ущільнювальний елемент, поставте систему і затягніть болти, якими блок управління буде кріпитися до гидромодулятор. Слідкуйте за тим, щоб блок електронного керування не деформувався при установці. Потім підключіть електропроводку.
2
Поставте модулятор з ABS на опорний кронштейн і встановіть їх у відсік двигуна. У верхній частині модулятора є спеціальний роз'єм, що має безліч контактів - підключити його.
3
Підключіть гальмівні трубки до головного гальмівного циліндра і модулятору. Візьміть накидний ключ з розрізної голівкою. Так ви уникнете скругление шліцов гайок.
4
Одягніть кришку резервуара головного гальмівного циліндра, попередньо закачавши туди рідину. Зверніть увагу, що гальмівна рідина є дуже сильним хімічним з'єднанням, яке при попаданні на лакофарбові поверхні роз'їдає їх. Потім прикріпіть тримач гальмівних трубок. Встановіть опорний кронштейн і реле, його монтажний блок, накинувши на нього три кріпильні гайки. Покладіть в кронштейн джгути електропроводки. Закріпіть кришку монтажного блоку, вставивши його в опорний кронштейн.
5
Підключіть обидва багатоконтактні роз'єму до кронштейну монтажного блоку реле. Прикріпіть акумуляторну батарею. Зверніть увагу, що модулятор в процесі його установки перевертати не рекомендується, тому можлива велика втрата рідини.
6
Прокачайте гальмівну систему. Проведіть прокачування в захисних окулярах. Спочатку натисніть на ніжні гальма при непрацюючому двигуні. Потім, доливаючи гальмівну рідину до потрібного рівня, прокачайте до повного виведення повітря з системи.
7
Вбудуйте колісні датчики у вигляді котушок з магнітними сердечниками в маточини коліс.