Як залучити передплатника.

Більшість людей, що займаються бізнесом в мережі, ведуть один або кілька блогів. Чим більше передплатників, тим популярнішими блог і ефективніше бізнес, тим приємніше публікувати кожну нову запис. Є кілька способів залучити передплатників на ваш блог.
Інструкція
1
Найперше правило початківця блогера - не забувати писати. Записи в вашому щоденнику повинні з'являтися регулярно. Найкраще щодня.
2
Пишіть цікаво, пишіть про те, що добре вивчили. Пишіть про те, про що вам подобається писати.
3
Скоро ви виявите, що деякі пости залучають більше людей. Якщо деякі з ваших постів стали «вірусними» (охоче копіюються іншими користувачами), скористайтеся цим. Відредагуйте популярне повідомлення, додавши пару рядків про те, чим може бути корисний ваш блог, і як на нього підписатися.
4
Відповідайте на коментарі. Ведіть діалог з вашими читачами і самі коментуйте чужі записи. Не обмежуйте коло ваших інтересів власною вигодою.
5
Зробіть функцію підписки легкодоступною. Помістіть кнопку або форму підписки на видному місці. Дайте зрозуміти, що ви раді новим читачам.
6
Залучайте відвідувачів з форумів. Вставте посилання на свій блог в підпис на тих форумах, де регулярно спілкуєтеся. Зареєструйтесь на тих форумах, де можуть знаходитися ваші потенційні читачі. Коли ви зможете завоювати авторитет на новому форумі, ваша підпис приверне кілька десятків нових читачів.
7
Контактуйте з популярними особистостями блогосфери і самі намагайтеся пробитися на верхні строчки топів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_0W6Jp2Njmo
Корисна порада
Подавайте інформацію в різних формах: відео, текст, аудіофайли, зображення, посилання на цікаві статті. Це значно розширить аудиторію. Частіше пишіть на актуальні теми, які знаходять більший відгук в мережі.