Як повернути машину в автосалон.

Після тривалих відвідувань автосалонів ви нарешті стали власником автомобіля. Але бувають такі непередбачувані ситуації, при яких кращим рішенням є повернути автомобіль в автосалон. До таких відносяться постійні поломки автомобіля або наявність істотних дефектів в машині.
Вам знадобиться
  • - Договір купівлі-продажу;
  • - офіційний висновок сервісного центру.
Інструкція
1
Забирайте машину з автосалону в світлий час доби, це дозволить вам ретельніше і без поспіху оглянути зовнішній вигляд автомобіля і перевірити його укомплектованість (наявність спеціальних інструментів, запасних частин та інструкцій з експлуатації машини).
2
Ви вправі відмовитися від виконання взаємного договору купівлі-продажу автомобіля і можете вимагати, щоб вам повернули всю суму, сплачену вами за автомобіль. Термін претензії не повинен перевищувати п'ятнадцяти днів з моменту передачі вам машини автосалоном.
3
Пошліться на закон «Про захист прав споживачів», якщо вам відмовляють у поверненні грошей. Більше того, ви можете зажадати зробити заміну обраної вами машини на такий же автомобіль або на автомобіль іншої моделі з перерахунком покупної ціни. Пам'ятайте, що ці претензії ви зможете пред'явити тільки у двотижневий термін з моменту покупки. Якщо минуло більшу кількість часу, машину можна буде повернути тільки тоді, коли недолік помічений серйозний. У такому випадку повинен скластися спеціальний акт, проведена експертиза та складено офіційний висновок по ній.
4
Якщо хочете повернути автомобіль в салон, напишіть письмову претензію. У документі вкажіть, що при правильній експлуатації машини ви помітили такі-то виробничі дефекти. Якщо машина ремонтувалася по гарантії кілька разів, вкажіть і цей факт. Вкажіть, скільки днів в цілому знаходився ваш автомобіль з протягом року на гарантії.
5
Надішліть претензію поштою за допомогою рекомендованого листа з повідомленням про доставку. Прикладіть до листа копії документів і висновків з сервісного центру. Автосалон повинен задовольнити ваші вимоги протягом 20 днів з моменту отримання паперу. Якщо ви в строк не отримуєте відповідь від автосалону, ви вправі звернутися до суду.
Закон «Про захист прав споживачів» передбачає відповідальність продавця за проданий неякісний товар, а покупець може скористатися низкою інструментів на недобросовісного продавця (дилера).
Інструкція
1
Уважно ознайомтеся з договором про купівлю-продаж перш, ніж почнете процес повернення автомобіля дилеру , оскільки для цієї процедури потрібні серйозні підстави. Зверніться по допомогу до кваліфікованого юриста, що розбирається у всіх тонкощах судових розглядів. Якщо ви не маєте засобами для передачі ведення справи професіоналу, отримаєте у нього хоча б одну консультацію. З'ясувавши всі тонкощі написання претензій до дилерів, заяв та звернень до суду, приступайте до написання претензії дилеру з вимогою про розірвання договору та повернення грошей за неякісний товар (зразок написання претензії візьміть у юриста або скачайте з інтернету).
2
Подайте до суду позовну заяву (правила написання заяви та зразок візьміть або в суді, або у юриста, або скачайте з інтернету), якщо дилер відмовляється розривати з вами договір і повертати гроші. У своєму позові ви можете звернутися до суду з проханням стягнути з дилера неустойку за прострочення виконання ваших вимог, компенсацію за завдану вам моральну шкоду та оплату послуг адвоката, якщо ви ними скористалися. Зареєструйте свою заяву і чекайте повістку до суду. Для захисту ваших інтересів найміть адвоката.
3
Після винесення постанови заберіть собі його копію і чекайте виконання дилером всіх його зобов'язань. Якщо дилер не виконує або частково виконує постанову суду, зверніться знову з відповідною заявою. У цьому випадку вимагайте відшкодування морального збитку і виплати штрафу. Зразок повторного позовної заяви візьміть в суді, у адвоката або з інтернету, але для складання якісного позову скористайтеся послугами юриста. У разі виграшу справи всі судові витрати та інші витрати вам повинен буде відшкодувати дилер.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=E7mdDOGZLhY