Як вибрати ворота.

Будь-які ворота виконують ряд значимих функцій, наприклад, захист від проникнення сторонніх осіб та ін. Тому до них пред'являються підвищені вимоги. Але крім міцності і надійності ворота повинні ще володіти красивим зовнішнім виглядом, бути зручні у використанні.
Інструкція
1
При виборі воріт в першу чергу оцініть свої фінансові можливості, тобто скільки ви готові витратити на покупку і установку.
2
Потім виберіть архітектурно-дизайнерське рішення, яке буде підходити до загального плану території або паркану ( ворота повинні органічно вписатися в загальну картину будівлі, яка захищатимуть).
3
Зустрітися з фірмами-виробниками вашого регіону. Поцікавтеся їх репутацією (скільки часу працюють на ринку, які відгуки покупців і т.д.). Вивчіть продукцію, яку пропонують дані організації.
4
Потім ваша задача - визначитися з матеріалом, з якого будуть зроблені ворота : дерево або метал. Врахуйте, що дерево не має достатню міцність, схильне до гниття і поразки різними грибками. Метал міцніший, але вимагає постійного догляду, так як піддається корозії (іржавіє), і ворота починають скрипіти.
5
Далі виберіть конструкцію воріт (орні, зсувні, підйомні та ін.) У кожної конструкції є свої позитивні і негативні риси. Наприклад, орні недорогі, легко монтуються, прості в експлуатації, підходять для невеликих прорізів, але при цьому потрібно багато місця для відкриття. Зсувні конструкція значно економить місце, необхідне для руху стулок, але коштує вона значно дорожче.
6
Виберіть тип управління ворота ми. Механічний спосіб (коли ворота відкриваються і закриваються вручну) більш простий і менш витратний. Автоматичні ворота можуть відкриватися з брелока (радіокеровані) або ж кнопкою зі стаціонарного блоку управління. З цієї причини коштують вони дорожче механічних. Врахуйте, що для установки таких механізмів потрібно спеціальні навички та вміння, тому бажано, щоб монтаж автоматичних воріт проводили фахівці.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=BMBwA8y1k74
Корисна порада
Будь-яке полотно воріт можна оформити за допомогою штакету, профілю, решітки, сендвіч-панелей та ін. Це додасть воротам додаткову вишуканість. Крім того, це дозволить не міняти ворота при зміні дизайну ділянки.