Як запустити центр забезпечення безпеки.

Центробеспечениябезопасности Windows Vista дозволяє контролювати всі процеси, пов'язані з безпекою, і параметри захисту операційної системи. Запуск та налаштування Центр а забезпечення безпеки не вимагають спеціальних знань і виконуються стандартними інструментами системи.
Вам знадобиться
  • - Windows Vista.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Панель управління» для здійснення запуску Центр а забезпечення безпеки .
2
Розкрийте посилання «Безпека» і вкажіть пункт «Центробеспечениябезопасности».
3
Відкрийте пункт «Брандмауер» і виберіть команду «Включити зараз» для ініціалізації роботи файрволу Windows.
4
, введіть пароль адміністратора у відповідне поле при появі вікна запиту для підтвердження застосування обраних змін.
5
Перейдіть у розділ «Автоматичне оновлення» та натисніть кнопку «Включити зараз» для перевірки та встановлення оновлень центру забезпечення безпеки в автоматичному режимі.
6
, введіть пароль адміністратора у відповідне поле при появі вікна запиту для підтвердження застосування обраних змін.
7
Перейдіть в пункт «Захист від шкідливих програм» та натисніть кнопку «Перевірити параметри».
8
Вкажіть необхідний рівень захисту в розділі «Захист від вірусів» або «Захист від шпигунських і інших шкідливих програм» (рівень захисту визначається встановленими на комп'ютері антивірусним додатком).
9
Перейдіть в пункт «Інші параметри безпеки » і розкрийте посилання «Відновлювати параметри» у розділі «Параметри безпеки інтернету».
10
Оберіть команду «Відновити параметри безпеки інтернету зараз» для автоматичного відновлення параметрів безпеки інтернету за замовчуванням.
11
Поверніться до розділу «Інші параметри безпеки " і перейдіть в групу «Служба захисту користувачів» для відновлення параметрів управління обліковими записами на рекомендованому рівні.
12
Натисніть кнопку «Включити зараз" і підтвердіть виконання команди введенням пароля адміністратора в вікні запиту.
Зверніть увагу
Повідомлення і червоний колір значка Центру безпеки свідчать про відключення одного або декількох параметрів захисту комп'ютера.