Як налаштувати Сафарі. панель інструментів google для сафарі.

Safari - один з найбільш інноваційних браузерів, створений компанією Apple - розробником iPhone, iPad і MacBook Air. Повне розкриття всіх переваг Safari можливо тільки на комп'ютерах з Mac OS, але версія Safari 4 для операційної системи Windows в достатній мірі здатна продемонструвати підхід розробників.
Вам знадобиться
  • - Safari 4 для Windows.
Інструкція
1
Відкрийте інтернет-сторінку, призначену для виконання ролі домашньої.
2
Відкрийте головне меню Safari і перейдіть в пункт "Налаштування" для виконання операції установки домашньої сторінки.
3
Виберіть вкладку «Основні» і натисніть кнопку «Поточна сторінка» в розділі «Домашня сторінка».
4
Застосуйте прапорець на полі «У новій вкладці в поточному вікні» в розділі «Відкривати посилання з програм» для використання вкладок, що дозволяють уникнути відкриття численних вікон браузера.
5
Використовуйте інтелектуальне поле адреса для миттєвого перегляду найбільш ймовірного варіанту адреси.
6
Оцініть переваги інтелектуального поля пошуку, що дозволяє отримувати автоматичні підказки, отримані за допомогою технології Google Suggest.
7
Натисніть кнопку із зображенням сторінки (праворуч від поля інтелектуального пошуку) для виклику меню сторінки, що дозволяє відкривати нові вкладки, проводити пошук на сторінці, роздруковувати сторінку і пр.
8
Натисніть кнопку з зображенням шестерні, що знаходиться в правому верхньому куті вікна браузера, для виклику меню налаштувань Safari, ознайомтеся з пропонованими варіантами.
9
Перейдіть в пункт «Налаштувати панель інструментів» і перетягніть необхідні кнопки в область панелі інструментів.
10
Натисніть кнопку Top Sites, що дозволяє переглядати графічні зображення сторінок відвіданих сайтів, і налаштуйте її за своїм смаком, закріпивши вибрані сторінки в сітці.
11
Використовуйте функцію Cover Flow для перегляду відвіданих раніше веб-сторінок і пошуку необхідного вмісту навіть без запам'ятовування потрібних сайтів.
12
Скористайтеся кнопкою «Змінити масштаб» для збільшення/зменшення тексту і графіки на обраних сторінках.
13
Увімкніть режим «Приватний доступ» для забезпечення конфіденційності інтернет-серфінгу. В цьому режимі історія відвідування веб-сторінок не зберігається, а файли cookies та кеш видаляються.
Корисна порада
Використовуйте функцію SnapBack (круглий помаранчевий значок з білою стрілкою) для повернення до останнього пошуковому запиту Google.