Як зберегти лист Excel. Як зберегти таблицю в книгу Еxcel 1c.

Кожен лист в табличному редакторі Microsoft Office Excel містить робочу область для створення електронних таблиць. Сукупність лист ов становить книгу, яка зберігається в одному файлі. Кожен файл може включати від одного до 255 лист ов документа. Лист книги є абсолютно самостійною частиною документа і дозволяє проводити введення інформації, її обробку та редагування, але, незважаючи на це, опції збереження лист а окремо від книги в Microsoft Excel не передбачено.
Інструкція
1
Виділяйте лист електронної таблиці в окремий документ і зберігайте його як книгу, що складається тільки з одного цього лист а, якщо необхідно зберегти лише один лист з декількох. Для цього запустіть табличний редактор і завантажте в нього книгу, яка містить серед інших і той лист , який вас цікавить. Діалог пошуку та відкриття файлу в Microsoft Excel можна викликати стандартним для абсолютної більшості додатків поєднанням гарячих клавіш ctrl + o.
2
Клацніть правою кнопкою миші ярличок потрібного вам лист а в лівому нижньому кутку вікна табличного редактора. У контекстному меню виберіть пункт «Перемістити/скопіювати ...» і програма виведе на екран невелике вікно з трьома елементами управління. У верхньому з них (випадаючому списку) виберіть пункт «нова книга». Після цього перелік лист ов в вміщеному нижче вікні очиститься, тому в ньому нічого вибирати не потрібно. Поставте відмітку в полі «Створити копію», щоб оригінал виділяється в окремий документ лист а залишився і в цій книзі. Потім натисніть кнопку «OK» і Microsoft Excel створить новий документ, який міститиме лише копію одного обраного вами лист а. Вікно нової книги програма зробить активним документом.
3
Збережіть новостворену книгу. Діалогове вікно збереження документа можна викликати натисканням сполучення клавіш ctrl + s або вибором відповідного пункту в меню, розкриває клацанням по великій круглій кнопці в лівому верхньому кутку вікна табличного редактора.
Зверніть увагу
Зверніть увагу на те, що обраний вами лист може містити формули, які використовують дані з інших аркушів книги. У цьому випадку збережена окремо таблиця, позбувшись джерел даних, може відображати неправильні значення.