Як зробити боксерську грушу.

Бокс - це дуже корисний вид спорту. Ну, звичайно, не для мозку спортсменів, які дуже рано йдуть на пенсію, та ще й з численними струсами. А якщо серйозно, бокс допомагає підтримувати в нормі всю кардіосистему. Крім того, домашні тренування з підвісною грушею добре знімають стрес. Все це вкупі подовжує нам життя. Якщо ви не хочете купувати або не можете купити боксерську грушу, її можна зробити самим.
Вам знадобиться
  • - спортивна сумка циліндричної форми з щільного матеріалу
  • - ножиці
  • - стара одяг
  • - монтажна піна або гнучкий пінопласт
  • - пісок
  • - кілька порожніх сміттєвих мішків
Інструкція
1
Зсередини сумку викладаємо пластами монтажної піни або пінопласту, по контурах. Вирізаємо два кола з того ж пінопласту, один вставляємо в дно сумки, другий поки не чіпаємо.
2
Далі потрібно наповнити грушу. Беремо пісок і заповнюємо їм сміттєвий пакет, після чого випускаємо з пакету все повітря і загортаємо його в ще один пакет, щоб пісок з часом не висипався. Аналогічну процедуру робимо з іншими пакетами. Викладаємо пакети у формі пластів в сумку, паралельно набиваємо сумку обрізками монтажної піни і старого ганчір'я. Переконуємося, що пустот в набитою сумці немає, кладемо зверху другий пінопластовий кругляш. Після цього сумка закривається і затягується щільною тканиною, якщо потрібно.
3
Підвішуємо нашу саморобну грушу за гачок або будь-яку іншу основу. Наша груша готова, можна її гарненько побити. Тільки не кріпите грушу до стелі, інакше він може не витримати навантажень і частково обвалитися.
Корисна порада
Замість піску грушу можна наповнити тирсою. Замість сумки можна використовувати мішок, зшитий зі шкіри або міцного дерматину - так ваша груша довше проживе. І остання порада: віджимайтеся частіше на кулачках - зміцните зап'ястя і суглоби. Якщо нетренованими руками лупити по груші, можна і суглоби пошкодити, і пальці повибивати.