Як відновити руку після перелому. Як розробляти руку після перелому променевої кістки.

Тугі пов'язки, гіпс - необхідні заходи для успішного зрощення кістки після перелому. Проте лікування продовжується і після того, як руку «звільнили», адже тривала відсутність навантажень і фіксація в одному положенні ведуть до атрофированию м'язів. Реабілітаційний курс допоможе відновити рухливість суглобів і подолати м'язову слабкість.
Інструкція
1
Лікувальна фізкультура - дієвий спосіб привести м'язи в тонус. Одним з найбільш елементарних вправ, що дозволяють повернути руці колишню рухливість, є стискання-разжимание різних преметов. Уже в перші дні після зняття гіпсу варто почати заняття, працюючи з м'якими предметами, наприклад, поролоновою губкою або м'ячиком з тканини. Поступово підвищуйте навантаження, намагаючись стиснути шматок пластиліну, гумову кульку, кистьовий еспандер. Виконувати цю вправу варто якомога частіше, адже від інтенсивності навантаження залежить швидкість відновлення.
2
Якщо пальці не слухаються, то варто зайнятися і спеціальною гімнастикою. Спочатку розігрійте кисть масажем: погладжуйте, розминайте, намагаючись опрацювати кожен палець від кінчика до підстави. Після цього покладіть руки долонями вниз на будь-яку гладку поверхню, наприклад, на стіл. Не відриваючи пальців, максимально розведіть їх «віялом», потім зведіть знову. Тепер згинайте і розгинайте пальці, спробуйте зобразити «гру на піаніно», постукуючи кінчиками по поверхні. По черзі з'єднуйте великий палець з іншими. Нарешті, кілька разів стисніть руку в кулак і знову розслабте.
3
Наступні вправи допоможуть розробити руку після перелому променевої кістки. Зіпріться ліктями на стіл, намагайтеся тримати передпліччя вертикально. Почніть згинати і розгинати руку в районі зап'ястя. Стисніть пальці в кулак і повторіть вправу. Потім поверніть долоні один до одного, складіть їх разом. Вертите долонями в області лучезапястного суглоба, нахиляючи їх по черзі до себе і від себе. Потім змініть напрямок, рухаючи ними вправо і вліво.
4
Допоможуть прискорити процес реабілітації після перелому і теплі ванночки з травами, наприклад, геранню або золотий різкою. Дві столові ложки трави кип'ятіть протягом декількох хвилин, потім процідіть відвар і залиште настоятися.