Як виправити помилку access violation. memory access violation що робити.

Сині екрани або екрани смерті BSOD - досить часте явище для операційної системи Windows. Головне - правильно розшифрувати цю помилку і уникнути її повторення. Як же це зробити?
Вам знадобиться
  • - комп'ютер.
Інструкція
1
Встановіть причину появи помилки 0xc0000005. Вона з'являється при запуску будь-якої програми в операційній системі Windows, також буває варіант повного падіння системи з даної помилкою. Найпоширеніші причини, що викликають появу помилки 0xc0000005 - помилки реєстру, несправність пам'яті або інших пристроїв, віруси, некоректні драйвера. Інші варіанти появи повідомлень про помилку: «Помилка при ініціалізації програми», Exception: access violation (0xC0000005). Даний код каже про невірне зверненні до пам'яті, що виникає з різних причин. Наступні кроки допоможуть усунути появу помилки memory access violation.
2
Виконайте чистку реєстру. Помилки можуть в ньому накопичуватися в міру того, як додатки відкриваються і закриваються, змінюються їх налаштування, програми видаляються і встановлюються, особливо якщо вони віддаляються некоректним чином, або більш нові програми ставляться поверх старих. Щоб усунути дані помилки використовуйте спеціальні програми для чищення реєстру, наприклад, CCleaner. Завантажити програму можна з офіційного сайту http://www.piriform.com/ccleaner.
3
Встановіть найновішу версію надійної антивірусної програми і проведіть повну перевірку системи. Наприклад, можна скачати лікує утиліту CureIt! від DrWeb і з її допомогою перевірити систему на наявність вірусів, щоб позбутися помилки access violation.
4
Переконайтеся, що пам'ять, встановлена в комп'ютері, сумісна з ним і її розмір не перевищує допустимого ліміту. Якщо все правильно, спробуйте прибрати нову планку пам'яті і якщо помилка більше не з'являється, значить причина в ній. Протестуйте пам'ять, щоб бути впевненими, з використанням програми MemTest86. Якщо будуть знайдені помилки, значить пам'ять необхідно замінити.
5
Перевірте, чи не відзначено Чи у функції Windows «Запобігання виконання даних» додаток, при запуску якого виникає помилка. Ця функція використовується для додаткових перевірок пам'яті, щоб запобігти шкідливий код. Додайте довірені програми в виключення з ПВД, щоб прибрати поява помилки access violation.