Як лікувати ішемію мозку. Ішемія головного мозку лікування.

Ішемія являє собою захворювання, під час якого в головний мозок не поступає достатня кількість крові, разом з якою по організму циркулює кисень і різні поживні речовини. Це може бути викликано різними зовнішніми і внутрішніми чинниками, проте при неправильному лікуванні призводить до плачевних результатів. Незалежно від віку та статі, ішемія мозку вимагає негайної консультації досвідченого фахівця, який може призначити комплекс процедур.
Інструкція
1
Серед усіх причин, які можуть призвести до ішемії головного мозку , виділяють артеріальну гіпертензію та атеросклероз як два основних фактори. Однак викликати дане захворювання можуть й інші проблеми: серцево-судинні захворювання, венозна патологія, цукровий діабет і т.д.
2
Під лікуванням ішемії мозку подразумевают нормалізацію всіх процесів в організмі, призупинення темпів руйнування головного мозку , активізацію саногенетических механізмів і профілактику інсультів.
3
Якщо вам поставили діагноз «ішемія головного мозку » не панікуйте. Це захворювання не вимагає негайної госпіталізації, якщо воно не було ускладнене інсультом або будь важкою патологією. Навпаки, залишайтеся в звичній для себе обстановці.
4
На сьогоднішній день існує безліч способів лікування ішемії головного мозку . Для досягнення максимального ефекту сумістите кілька процедур в єдиний комплекс.
5
Відвідайте лікаря і приступайте до медикаментозного лікування. За допомогою призначених ліків для серцево-судинної системи ви зможете нормалізувати перфузію головного мозку . В результаті повинен покращитися мозковий кровотік, який відповідає за виконання нейрозахисну функції.
6
Дотримуйтесь строгу дієту, обмежуючи себе в тваринних жирах. При цьому додайте у свій «раціон» гіполіпідемічні засоби (аторвастатин). Це дозволить знизити в'язкість крові, поліпшити функції ендотелію. Щодня приймайте прописані лікарем антигіпертензивні препарати, які дозволять захистити внутрішні органи від руйнування. У цей список потрапляють серце, нирки і сам головний мозок.
7
Якщо справа дійшла до хронічної ішемії мозку , зверніться до хірурга. Цілком можливо, вам буде потрібно хірургічне втручання. У цьому випадку на внутрішніх сонних артеріях будуть проведені реконструктивні операції.
8
Намагайтеся стежити за своїм здоров'ям, тому тільки своєчасне лікування дозволить зупинити прогресування ішемії головного мозку .
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=1GCyztgb-xs
Зверніть увагу
Анамнез ішемії мозку повинен встановити послідовність розвитку симптомів і їх тривалість. Раптова поява ознак вогнищевого ураження без порушення свідомості характерно для ішемічного порушення мозкового кровообігу, хоча може спостерігатися і при внутрішньочерепному крововиливі, пухлини або мігрені.
Корисна порада
Ішемічна хвороба головного мозку - це відповідна реакція організму на локальний кисневий голод, обумовлений недостатністю кровопостачання мозкової тканини. Порушення кровотоку відбувається, як правило, внаслідок звуження просвіту мозкових артерій або їх повної закупорки (інакше кажучи, тромбозу). Досить серйозною проблемою в галузі дитячої неврології є і ішемія головного мозку у новонароджених.