Лікування міжреберної невралгії.

Міжреберна невралгія являє собою здавлювання нервів, а також їх роздратування. У більшості випадків з цим захворюванням стикаються дорослі та літні люди. Діти з таким діагнозом зустрічаються вкрай рідко. Звичайно, краще не допускати розвитку міжреберної невралгії , проте позбутися її також можна.
Інструкція
1
Для того щоб вилікувати міжреберної невралгії, приготуйтеся до цілого комплексу процедур. Під час загострення проведіть у ліжку не менше 3 днів. При цьому вибирайте не м'яку, а тверду і рівну постіль.
2
Щоб протистояти нападам міжреберної невралгії , прикладіть що-небудь тепле до хворого місця і обв'яжіться вовняним шарфом або шаллю. Також використовуйте перцевий пластир, гірчичники та зігріваючі мазі. Для цих цілей підійдуть засоби з знеболюючими і протизапальними властивостями. При сильних болях приймайте анальгетики, в список яких входить «Спазган», анальгін і «Седалгін».
3
Однак намагайтеся вдаватися до них максимально рідко, щоб організм не встиг звикнути й адаптуватися.
4
Для лікування міжреберної невралгії скористайтеся фізіотерапією, по можливості вдавайтеся до голковколювання і лазеротерапії. Обов'язково приймайте вітаміни групи В. Щоб не допустити хронічної форми даного захворювання, уникайте великих фізичних навантажень, відмовтеся від споживання алкоголю, намагайтеся зберігати спокій і не нервувати.
5
Обов'язково відвідайте свого лікаря, який призначить вам медикаментозне лікування відповідно до різновидом міжреберної невралгії . У більшості випадків комплекс складається з: Протизапальних коштів: «Ібупрофен», «Диклофенак», «Пироксикам» і т.д.; Стероїдних засобів; анальгетики: анальгін, Парацетамол; Міорелаксант: «Мидокалм», «Сірдалуд»; Вітамінів: «Нейровитан »,« Неуробекс »і т.д.
6
Дуже уважно поставтеся до лікувальної фізкультури, запишіться на кілька сеансів спеціального масажу. Серед найбільш популярних процедур виділяють опромінення ультрафіолетом, лазерну терапію і електрофорез. Мануальна терапія і водні процедури також допоможуть вам позбавитися від міжреберної невралгії .