Як змусити чистити зуби.

Чищення зубів - один з найважливіших навичок, які батьки повинні прищепити своїм дітям протягом перших років життя. Саме від правильного догляду залежить здоров'я порожнини рота. Подорослішали діти напевно подякують вам за свою сліпучу посмішку, якщо ви день у день будете проявляти наполегливість і вчити їх доглядати за зубами.
Вам знадобиться
  • - зубна щітка;
  • - зубна паста;
  • - пісочний годинник;
  • - іграшки.
Інструкція
1
Купуйте красиву щітку у вигляді іграшки і не менш цікаву і яскраву зубну пасту з приємним смаком. Намагайтеся частіше міняти їх не тільки з гігієнічних міркувань, але і для посилення інтересу до чищення зубів.
2
Присвятіть питання чищення зубів кілька ігрових заходів. Наприклад, складіть казку про перемогу над «каріозними монстрами», купіть книгу на дану тему, обіграйте ритуал чищення зубів за допомогою ляльок. Проявіть фантазію, намагаючись викликати інтерес дитини до даної теми.
3
Чистіть малюкові зуби самі, поки не переконаєтеся, що він повною мірою справляється із завданням самостійно. Навчіть його схемі чищення зубів. Під час чищення ви можете вимовляти віршик, щоб процес здавався менш монотонним. Наприклад, «чистять зубки зайчики, чистять зубки білочки», римуючи всіляких тварин і згадуючи ім'я дитини.
4
Подавайте особистий приклад. Якщо дитина мала, чистите зуби разом, граючи в гру «хто довше». Покажіть, як користуватися зубною ниткою, як чистити мову, як використовувати полоскання для рота.
5
Якщо дитина досить великий, але як і раніше не хоче чистити зуби , розкажіть йому про наслідки такої поведінки і покажіть відповідні картинки. В інтернеті ви зможете знайти чимало фотографій хворих зубів. Крім того, розкажіть і про саму зубного болю, яка є незмінним наслідком неправильного догляду. При цьому не варто вибирати дуже лякають фото, щоб не травмувати психіку дитини.
Зверніть увагу
Не варто лякати малюка візитом до стоматолога. По-перше, сучасна стоматологія практично безболісна. А по-друге, похід до зубного лікаря повинен сприйматися дитиною як щось необхідне і регулярне. Намагайтеся, щоб кожен профілактичний огляд проходив у позитивній атмосфері.
Корисна порада
Придбайте красиві пісочний годинник, щоб дитина могла засікати час чищення зубів.
Смарагд - один з найкрасивіших і дорожчих коштовних каменів, тому ювелірні прикраси з цими каменями вимагають дбайливого чищення. Саме від правильного догляду буде залежати, наскільки яскраво засяють і заіскряться ваші смарагди.
Вам знадобиться
  • - невелика місткість;
  • - водний мильний розчин;
  • - амміакосодержащіе чистячі засоби;
  • - тканина без ворсу або паперовий хустку.
Інструкція
1
Найлегший і безпечний спосіб очистити від забруднення ювелірний виріб зі смарагдом - помити його в теплій мильній воді. Для цього потрібно підготувати невелику ванночку з мильною водою або використовувати будь амміакосодержащіе чистячі засоби.
2
Замочите камінь на кілька хвилин, а потім щіткою або м'якою ганчіркою видаліть всі наявні на ньому забруднення. Обполосніть його під проточною водою, попередньо закривши всі отвори в каналізацію.
3
Чистий камінь слід протерти рушником без ворсу або паперовим хусткою насухо.
4
Для того щоб видалити жирні плями з каменю, потрібно скористатися звичайним етиловим спиртом.
5
жирову плівку з смарагду можна зняти бензином, використовуючи при цьому м'яку зубну щітку. Проводити чистку за допомогою зубного порошку або пасти не рекомендується - після цієї процедури можуть залишитися подряпини і потертості на камені.
6
При чищенні каменю не використовуйте механічні пристрої - вони можуть пошкодити його огранювання або ж в гіршому випадку розколоти його на частини, так як він має достатньо тендітну кристалічну решітку.
7
Уникайте чистити смарагди спеціальними миючими засобами - вони виїдають масла, які використовуються при їх висвердлюванні та огранювання. Слід остерігатися ультразвукової чистки - вона також може привести до несприятливих наслідків. Ультразвукова обробка знімає всі як захисні, так і декоративні покриття.
8
Не рекомендується використовувати парову чистку і нагрівати камінь - з часом смарагд може потьмяніти.
9
З плином часу навіть при дбайливому догляді кедрова олія, що використовується для промаслювання смарагдів, вимивається, тому дорогоцінний камінь слід покривати новим шаром ювелірного масла хоча б раз на кілька років.
Зверніть увагу
Обов'язково зверніть увагу на те, як вмонтований камінь в ювелірну прикрасу. Якщо ж він тримається на клею, то вам не слід опускати його воду. Потрібно просто протерти м'якою тканиною, слабо змоченою в мильному водному розчині.