Як лікувати періоральний дерматит.

Періоральний дерматит проявляється у вигляді почервоніння шкіри, які значно посилюються при прийомі гарячої та гострої їжі. З часом на місці почервоніння з'являється синювата сітка судин і гнійники. Точної причини виникнення захворювання невідомо, але передбачається, що це може бути наслідком підвищеної чутливості шкіри до деяких косметичних засобів. Можливе виникнення і через тривале використання спреїв і мазей з вмістом гормонів.
Інструкція
1
Якщо ви дійсно бажаєте позбутися проблеми, на деякий час відмовтеся від нанесення макіяжу і вживання гострих страв. Намагайтеся приймати їжу теплою. Також вам слід уникати кави, алкогольних напоїв, міцного чаю. Не рекомендується вживання кислого, солодкого і солоного.
2
Зверніться до дерматолога. Вам призначать антибіотики. Якщо після їх застосування у вас виникнуть нудота, болі в області нирок і шлунка, гіркота в роті, зменшіть дозу антибіотиків і додайте до них ношпу або ністатин. Лікування антибіотиками зазвичай триває від 2 до 4 місяців. Поліпшення настає після 10-12 тижнів.
3
Для місцевого лікування робіть щоденні охолоджуючі примочки. Візьміть 12% -ний розчин резорцину, 2% -ний розчин борної кислоти і відвар, приготований з лікарських рослин. Це можуть бути ромашка, шавлія, липовий цвіт або польовий хвощ. Змішайте і протирайте проблемне місце. Або, просочивши ватний тампон або чисту серветку, використовуйте як примочки.
4
Для лікування можете застосовувати сірчано-дігтярні мазі антипаразитарного дії. Мазь наноситься в перший день на чверть години і віддаляється будь-яким рослинним маслом. На наступний день час процедури збільшується ще на чверть години. Таким чином, доводять час нанесення мазі на шкіру до декількох годин. Якщо ви відчуєте паління, лікування мазями припиніть.
5
Скористайтеся можливістю проведення фізіотерапевтичних процедур. Під час їх проведення використовують рідкий азот. Кріомасаж використовують 2 рази на тиждень. Курс лікування становить 8-10 сеансів.
6
Якщо ви страждаєте періоральний дерматит ом навколо очей, вам необхідно спостереження окуліста. Це пояснюється тим, що для лікування використовують закапування в очі гідрокортізонових препаратів.
7
Для того, щоб надалі уникнути проблеми, при виході на вулицю обов'язково наносите на обличчя фотозахисні креми для захисту від сонця.
На сьогоднішній день пероральний дерматит - це дуже поширене захворювання дерматологічного типу. Як правило, наздоганяє дана недуга молодих жінок, шляхом прояви навколо рота висипу або прищиків. При цьому з'явилася висипка варто відрізняти від звичайних вугрів.
Інструкція
1
У першу чергу необхідно усвідомити, що без певного лікування, таке захворювання як пероральний дерматит не пройде. На обличчі висип може триматися від місяця, до одного року.
2
Головним етапом у лікуванні дерматит а перорального типу, є повне виключення з використання будь-яких косметичних засобів, призначених саме для шкіри обличчя. Особливо заборони стосуються стероїдні крему. Варто відзначити, що якщо ви деякий час використовували їх, то після припинення кількість висипки може різко збільшитися. Однак не варто впадати в паніку. Таке збільшення буде спостерігатися кілька днів, після чого піде на спад.
3
Для щоденного очищення обличчя використовувати потрібно тільки воду. Від будь-якого мила, нехай навіть без запаху і кольору, варто утриматися.
4
Як стверджують багато дерматологи, в деяких випадках, а для профілактики краще в усіх, з використання необхідно виключити і засоби для догляду за порожниною рота, які в своєму складі мають фтор. Тобто фторированную зубну пасту також деякий час використовувати не рекомендується.
5
Після того як висип пройде, деякий час також варто дотримуватися обмежень, що стосуються косметичних засобів, інакше вона може з'явитися знову.
6
В якості радикального способу лікування перорального дерматит а, використовуються антибіотики. Варто зазначити, що такі препарати призначаються саме тоді, коли висип не проходить самостійно. Антибіотичні препарати призначаються з групи тетрацикліну. Також можуть використовуватися антибіотики в більш легких формах у вигляді мазі і кремів. Варто відзначити, що тривалість курсу лікування антибіотиком може доходити від 6 до 12 тижнів.
7
При лікуванні багато фахівців нагадують і про психологічний фактор. Насправді, пероральний дерматит це захворювання, яке навіть при інтенсивному лікуванні в перші тижні не проходить. Часом навіть не спостерігаються найменші зміни. Однак не варто закидати лікування, а дотримуватися його суворої форми.