Як змінити власника папки.

Після переустановлення операційної системи або в процесі одночасного використання декількох ОС на одному комп'ютері можуть виникнути проблеми, пов'язані з доступом до певних папок. Щоб їх вирішити, необхідно змінити власника даних каталогів.
Інструкція
1
Якщо ви використовуєте операційну систему Windows XP, то виконайте наступний алгоритм дій. Увійдіть в систему, використовуючи обліковий запис адміністратора комп'ютера. Відкрийте меню «Мій комп'ютер». Знайдіть ту папку, для якої необхідно змінити власника .
2
Клацніть правою кнопкою миші по потрібній папці. Виберіть пункт «Властивості». Тепер перейдіть до вкладки «Безпека». У разі появи вікна з попередженням, натисніть кнопку «Ок».
3
Тепер знайдіть в нижній частині меню кнопку «Додатково» і перейдіть у вкладку «Власник». Знайдіть меню «Ім'я» і вкажіть в ньому ім'я користувача, якого необхідно зробити власником. Тепер встановіть прапорець навпроти параметра «Замінити власника вкладених файлів і папок». Тепер натисніть кнопку «Ок» і підтвердіть процес зміни власника , натиснувши кнопку «Так».
4
Якщо папка містить велику кількість файлів, то процес зміни власника може зайняти кілька хвилин. Налаштуйте параметри доступу до каталогу після отримання прав доступу до нього.
5
Якщо ж ви використовуєте операційну систему Windows Seven, то натисніть одночасно клавіші «Пуск» і E. Знайдіть папку, для якої потрібно змінити власника . Клікніть по ній правою кнопкою миші і виберіть пункт «Властивості».
6
Тепер перейдіть у вкладку «Безпека» і натисніть кнопку «Додатково», розташовану в нижній частині робочого вікна. У новому вікні перейдіть у вкладку «Власник» та натисніть кнопку «Змінити».
7
Виберіть користувача, якому потрібно забезпечити доступ до папки. Встановіть прапорець біля параметра «Замінити власника подконтейнеров і об'єктів». Натисніть кнопку «Застосувати» щоб внести вибрані зміни. Тепер виконайте аналогічну процедуру для всіх інших папок, власника яких необхідно змінити.