Як отримати новий UIN.

UIN - комбінація цифр, яка дається користувачеві при реєстрації на сервісі швидких повідомлень. На даний момент реєструються дев'ятизначні номерні знаки. Для отримання номера потрібно пройти відповідну процедуру створення аккаунта на офіційному сайті компанії ICQ.
Інструкція
1
Введіть в адресний рядок вашого браузера адресу компанії icq.com. Ви побачите головну сторінку сервісу. Ви можете спочатку скачати клієнт ICQ і зареєструватися через нього, а можете відразу перейти до відповідного пункту меню. У правому верхньому кутку сторінки натисніть посилання «Реєстрація в ICQ».
2
Дочекайтеся закінчення завантаження сторінки і заповніть всі поля сторінки. В пункті «Адреса електронної пошти» вкажіть ваш e-mail. Варто зауважити, що якщо ваша адреса був до цього зареєстрований в системі, то створити новий UIN не вийде. Доведеться реєструвати нову електронну адресу для активації сервісу.
3
В поле пароль вкажіть 6-8 символів. Ви можете використовувати тільки букви латинського алфавіту і цифри. Пароль чутливий до регістру.
4
Введіть символи, нанесені на картинці справа, в поле «Захист від роботів» і натисніть кнопку «Реєстрація». Дочекайтеся завантаження наступної сторінки.
5
Зайдіть на свою електронну пошту і перевірте отримані листи. Вам прийде посилання для закінчення реєстрації на сервері ICQ. Перейдіть по ній. Аккаунт створений.
6
Щоб дізнатися свій UIN перейдіть на головну сторінку сервісу. У правому верхньому кутку сторінки натисніть на кнопку «Увійти» і введіть дані, вказані при реєстрації, а саме E-mail і пароль.
7
У верхній панелі сторінки перейдіть на посилання «Знайомства». Дочекайтеся закінчення завантаження наступної сторінки, після чого в правій частині вікна натисніть на посилання «Мій профіль». У вікні, ви побачите ваш номер ICQ, який ви можете використовувати в якості логіна.
Корисна порада
Багато ICQ клієнти (QIP, ICQ7, Miranda і т.д.) підтримують реєстрацію безпосередньо з інтерфейсу програми. Для цього знайдіть відповідний пункт в меню програми та дотримуйтесь запропонованим інструкціям.Некоторие збірки мобільного клієнта Jimm (Aspro або Xattab) також підтримують реєстрацію з відповідного пункту налаштувань.
В даний час дуже поширене спілкування в асьці. Підтримувати зв'язок з друзями по листуванню в ICQ можна як через персональний комп'ютер, так і за допомогою мобільного телефону. Щоб почати спілкування в icq, необхідно завести uin, який відповідає комбінації цифр.
Вам знадобиться
  • комп'ютер, інтернет.
Інструкція
1
Зареєструйте ваш новий поштовий ящик. Для нового юїна необхідно вказати нову пошту, так як ваш старий номер закріплений за іншою поштою. На один і той же адресу два аккаунта ICQ зареєструвати не можна.
2
Скопіюйте в інтернет-браузер посилання https://www.icq.com і перейдіть по ній. У вікні, в правому верхньому куті натисніть кнопку «реєстрація в icq». Напишіть ваше прізвище та ім'я у відповідних полях. Вкажіть адресу електронної пошти.
3
Придумайте пароль до аське, який буде легким для сприйняття і незабутнім. Бажано чергувати латинські букви і цифри в паролі, щоб недоброзичливцям не вдалося зламати вашу аську. Вкажіть вашу дату народження, вибравши число, місяць і рік із запропонованого списку. Введіть символи з картинки, які захищають icq від автоматичних реєстрацій.
4
Прочитайте угоду користувача ICQ і політику конфіденційності ICQ, і тільки після цього натисніть кнопку «реєстрація».
5
Зайдіть на вашу поштову скриньку. Натисніть на вхідні листи. В папку повинно прийти лист від ICQ Support з темою: «Підтвердження реєстрації в ICQ». Перегляньте даний лист, в ньому вказується посилання, перейшовши за яким, ви завершите реєстрацію в icq. Скопіюйте посилання в інтернет браузер і перейдіть по ній.
6
Скачайте на персональний комп'ютер програму, що підтримує icq. Це може бути ICQ або QIP будь-якої версії. Встановіть програму на комп'ютер. Вкажіть адресу електронної пошти або UIN, який ви отримали при реєстрації. Введіть пароль і насолоджуйтеся спілкуванням з вашими друзями та знайомими.