Як визначити виробника.

На споживчому ринку можна виявити чимало підробок і продукцію низької якості. Здійснюючи покупку, необхідно дізнатися, де і ким було вироблено товар, а для цього існує безліч різних способів.
Вам знадобиться
  • - упаковка товару;
  • - сертифікат, технічний паспорт або інший документ на товар.
Інструкція
1
Вибираючи товар, зверніть увагу на упаковку. На ній в обов'язковому порядку повинна міститися інформація про виробника: повне найменування організації, юридична адреса.
2
Розкрийте упаковку і вивчіть документи на товар. В них також мають бути вказані фактичні адреси місцезнаходження виробництва. Крім того, там може бути телефон гарячої лінії фірми, за яким можна зателефонувати для того, щоб уточнити, виготовлявся Чи потрібний вам товар у них. Велика частина продукції має серійні номери, за ними спеціалісти підприємства зможуть визначити походження товару.
3
Попросіть у продавця сертифікат якості на реалізовану продукцію. У такому документі вказівку адреси виготовлювача є обов'язковим.
4
На упаковці, в документах або на самому товарі повинен знаходитися штриховий код. Він визначає код міжнародної організації, в якій складається виробник або власник торгової марки. Знайдіть цей код і зробіть запит в GEPIR (систему єдиного глобального реєстру), де вам зможуть дати інформацію про виробника речі.
5
Якщо ви купуєте мобільний телефон, визначити виготовлювача можна за кодом IMEI. Щоб дізнатися даний код, наберіть на клавіатурі команду * # 06 #. Сьома і восьма цифри будуть позначати найменування країни, в якій справили остаточну зборку пристрою. В Китаї збирають телефони з цифрами 80, в Кореї - 30, в США - 67, у Великобританії - 19 або 40, в Німеччині - 78 або 20, у Фінляндії - 10 або 70.
6
Покупці автомобіля можуть визначити виготовлювача за серійним номером VIN. Перші три цифри коду - світовий номер виробника, при цьому перша цифра позначає країну, друга - виробника, третя - виробничий відділ на підприємстві. Цифри 1, 4, 5 - це США, J - Японія, W - Німеччина.
Корисна порада
Визначити виробника насправді досить складно, тому що товари проходять величезний шлях від заводу до покупця. Іноді може знадобитися допомога експертів, які визначать, де вироблялися ті чи інші деталі товару і чи відповідає інформація про виробника, зазначена в документах, дійсності.
Техніка зробила крок далеко вперед і тепер немає потреби проводити цілі дні, отстіривая білизна. За нас це роблять наші кращі помічниці - пральні машини . Тому при виборі цієї побутової техніки ми хочемо, щоб вона була надійною, багатофункціональної і красивою.
Інструкція
1
Отже, найпопулярніші і затребувані виробники пральних машин позначають свої вироби власним логотипом. Інформацію про них можна також знайти і на задній стінці машини , на спеціальній металевій пластині. Однак існує ще маса марок пральних машин, які мають власні назви, що не мають нічого спільного з назвою фірми виробника. І тому насамперед треба зазирнути в технічний паспорт машини .
2
Але найчастіше назва фірми- виробника нічого не говорить про країну виготовлення і збірці. Ні для кого не секрет, що найбільші концерни-виробники побутової техніки мають заводи не тільки в рідній державі, а й дочірні підприємства в інших країнах, що володіють дешевою робочою силою і природними ресурсами. Зазвичай це не впливає на якість вироблених виробів, тому що мають світову популярність фірми строго стежать за своєю репутацією, а виготовлення побутової техніки на дочірніх підприємствах контролюється, іноді навіть жорсткіше.
3
Щоб правильно визначити виробника пральної машини , треба знати наступне. На російському ринку сьогодні широко представлені наступні іноземні марки: італійські Ardo і Indesit, Ariston, Candy і Zanussi; турецька Beko; французька Brandt; шведські Electrolux і Asko; словацька Gorenje; німецькі Hansa, Bosch, Kaiser, Siemens, Miele; англійська Hoover; корейські Samsung і LG; американська Whirlpool. З вітчизняних виробників слід відзначити «Атлант», «Вятка», «Євго».
4
Проте з цих марок випускаються однією і тією ж компанією. Так німецька машина AEG, шведська Electrolux і Zanussi випускається концерном Electrolux; Ariston і Indesit випускає Merloni Elettrodomestici; марки Hoover і Candy виготовляє італійський концерн Candy; а Bosch, Siemens та Gagenau - концерн BoschSiemens.
5
Звичайно, споживач не завжди вітає виготовлення німецької пральною машини , наприклад, у Польщі. Однак повторимося, що якість збірки пральної машини і її технічні характеристики залежать від рівня марки і не залежать від країни збірки.