Як заощадити на зв'язку.

З кожним роком витрати на мобільний зв'язок в Росії виростають. У більшості випадків великі витрати пов'язані з неуважністю абонентів і незнанням елементарних способів економії на послугах зв'язку .
Інструкція
1
Оберіть оптимальний для себе тарифний план. Якщо ви вже давно уклали договір, то, найімовірніше, у оператора за цей час з'явилося багато більш вигідних тарифів, ознайомтеся з ними на сайті або в салоні зв'язку . Як правило, перехід на новий тарифний план не займає багато часу і коштує не так вже й дорого.
2
Беріть участь в різних маркетингових акціях операторів. Для того щоб завжди бути в курсі подій, підпишіться на розсилку рекламних повідомлень вашого провайдера.
3
Використовуйте засоби на рахунку мобільного виключно для оплати послуг зв'язку . Як правило, оплата сервісів, які можна оплатити з телефону за готівку, обходиться дешевше.
4
Намагайтеся відразу сказати абоненту все, що ви хотіли, а не передзвонювати кожен раз, згадавши щось ще.
5
Спробуйте скоротити місячний бюджет, який ви виділяєте на послуги зв'язку . Вносьте всю суму на рахунок відразу. Дуже швидко згоряють кошти, на які ви будете звертати увагу при перевірці балансу, щоразу будуть нагадувати вам про економію.
6
Підключіть улюблені номери, вибравши тих абонентів, яким ви телефонуєте найчастіше. Також ви можете використовувати пакетні послуги оператора на sms, дзвінки, інтернет.
7
Не купуйте мобільний контент. Навчіться завантажувати додатки, відео, музику через інтернет за допомогою комп'ютера.
8
Намагайтеся менше користуватися sms. Відправляйте повідомлення тільки в тих випадках, коли ви впевнені, що одного буде достатньо.
9
Не дзвоніть в стані алкогольного сп'яніння, інакше ризикуєте витратити весь ваш бюджет на зв'язок на місяць. Краще попросіть друга або подругу прибрати від вас подалі телефон.
10
Телефонуйте тільки при необхідності, а не тоді, коли вам нічим зайнятися. Краще в такі моменти пограти в гру, послухати музику або полазити в налаштуваннях телефону.
11
Використовуйте різні додатки для спілкування. Icq, Skype допоможуть істотно заощадити на дзвінках та sms.
12
Телефонуйте з домашнього телефону на міські номери.
Корисна порада
Якщо ви вирішили економити на зв'язку, робіть це розумно, не впадайте в крайнощі. Якщо вам потрібно зробити терміновий дзвінок - обов'язково зателефонуйте, бо дзвінок по справі, як вигідне вкладення, обов'язково окупиться.