Як виміряти відстань від міста до міста. відстань між містами безпосередньо.

Завдяки сучасним досягненням в галузі географії виміряти відстань від міста до міста можна не виходячи з дому. За допомогою геоінформаційних ресурсів мережі інтернет, а також супутникових навігаторів, вимірювання відстані від міста до міста займе всього пару хвилин .
Інструкція
1
Відкрийте сторінку проекту "Яндекс.Карти", яка розташована за адресою обліку шляху по дорозі. Для цього натисніть на кнопку «Виміряти відстань » (піктограма у вигляді лінійки). Потім виберіть перший пункт, відстань від якого вам необхідно виміряти, і клацніть по ньому лівою кнопкою миші. В результаті цього на карті з'явиться відмітка у вигляді червоної крапки. Після цього виберіть на карті другий пункт (при необхідності збільшуйте або зменшуйте карту), а потім також клікніть по ньому лівою кнопкою миші. На карті з'явиться пряма лінія між міста ми, над якою буде написано відстань між ними в кілометрах.
2
Зайдіть на сторінку проекту "Рамблер-Карти" за адресою http://maps.rambler.ru. З його допомогою можна виміряти відстань між міста ми не безпосередньо, а через автомобільні дороги. Для того, щоб виміряти відстань , натисніть на кнопку «Маршрут», після чого задайте міста , між якими його необхідно побудувати. Міста можна або відзначати на карті (за допомогою способу, описаного в попередньому кроці), або вписувати їх назва в поля, що знаходяться у верхній частині сторінки. Написавши або вибравши міста , натисніть кнопку «Прокласти». Прокладений маршрут буде відзначений на карті синьою лінією, а інформація про нього, включаючи відстань , буде відображатися в лівій частині веб-сторінки.
3
Увімкніть GPS-навігатор (або запустіть програму GPS навігації на мобільному телефоні) і дочекайтеся виявлення супутників. Потім зайдіть в меню і виберіть пункт «Прокласти маршрут». Впишіть назви міст, відстань між якими ви хочете виміряти і натисніть кнопку «Прокласти». В інформації про маршрут буде вказано відстань між міста ми. Даний спосіб має сенс застосовувати в відсутність підключення до інтернету.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=JQXD0hsiTN4
Зверніть увагу
За допомогою сервісу сайту Точка-на-Карті ви можете прокласти маршрут між містами по автомобільній дорозі, виміряти відстань від одного населеного пункту до іншого, знайти найкоротший шлях, вибрати найбільш коротку дорогу для проїзду на автомобілі, відобразити весь маршрут на карті, з'ясувати яку відстань між містами по автодорозі, кілометраж від Москви, розрахунок відстані між містами Росії, України, Білорусі, Казахстану, Європи, визначення кілометражу.