Як зібрати навушники.

Готові навушники , навіть якісні, порівняно швидко виходять з ладу. В руках домашнього майстра вони зазвичай знову починають працювати, але набагато зручніше мати головні навушники , які не будуть ламатися. Їх можна зробити самому.
Інструкція
1
Придбайте штекер того типу, який відповідає типу гнізда для навушників на апараті. Найбільш поширені трьохконтактні стереофонічні штекери стандарту Jack діаметром в 6,3 мм (1/4 дюйма) і 3,5 мм (1/8 дюйма). Перші застосовуються в основному в стаціонарній апаратурі, другі - у портативній, але бувають і винятки.
2
Зніміть зі штекера кришку. Пропустіть крізь отвір в ній гнучкий, але довговічний кабель, що має чотири жили. Досить частою помилкою початківців майстрів є наступна: вони припаюють провідники до контактів штекера, забувши попередньо пропустити кабель через кришку.
3
Знайдіть на штекері стійку для кріплення кабелю. У ній є отвір. До цього отвору припаяйте два з чотирьох провідників кабелю. Ще два провідника припаяйте, відповідно, до одному маленькому контакту і до іншого, заздалегідь надівши на них маленькі ізоляційні трубочки (кембрики). Після припайки закрийте цими трубочками контакти.
4
Обмотайте кабель двома шарами ізоляційної стрічки, після чого закріпіть його обмотаний ділянку в стійці.
5
Закрийте штекер. За допомогою омметра переконайтеся у відсутності коротких замикань.
6
Два однакових маленьких динаміка опором в 8 Ом розмістіть у круглих кожухах-резонаторах, в якості яких можна використовувати добре очищені пластмасові баночки від гуталіну. Послідовно з кожним з них включіть по резистору номіналом близько 30 Ом. Вони також повинні бути однаковими.
7
Оголовье зігніть з металевої лінійки. Закріпіть на ньому випромінювачі будь-яким зручним для вас способом. Це можуть бути, наприклад, гвинти з гайками. Навушники не повинні мати гострих виступаючих частин, здатних подряпати вуха.
8
До кожного випромінювача (що складається з динаміка і резистора) підключіть по два дроти, один з яких в обох випадках повинен бути сполученим зі стійкою штекера, а другий - з одним з його маленьких контактів.