Як підключити комп'ютер і Sony Playstation 3. Як підключити соні плейстейшен 3 до комп'ютера.

Користувачі, які віддають перевагу якості фільмів нового формату, найчастіше використовують для перегляду на комп'ютері відео високої роздільної здатності ігрову приставку Sony Playstation 3. Вона підтримує більшість відомих форматів відеозаписів, такі як наприклад DVD, Blu- Ray, AVCHD, SACD, Audio-CD і багато інших.
Вам знадобиться
  • - PS3 з прошивкою не нижче версії 3.40;
  • - домашній персональний комп'ютер;
  • - працююча дротова або бездротова мережа, до якої підключені обидва пристрої;
  • - програмне забезпечення PS3 Media Server.
Інструкція
1
Переконайтеся в робочому стані мережі. Підключіть до неї приставку і комп'ютер. PS3 підтримує як провідні, так і бездротові Wi-Fi з'єднання. Якщо ви не збираєтеся дивитися відео високої роздільної здатності, то останнього вам буде достатньо.
2
Встановіть Java, якщо раніше цього не було зроблено. Настійно рекомендується завантажити плагін JRE від Sun, оскільки такий тип програмного забезпечення від Microsoft досить скрутний в експлуатації.
3
Встановіть завантажену з офіційного сайту виробника програму PS3 Media Server. Для зручності встановіть її не в Programm Files, а створіть окрему папку на жорсткому диску, назвавши її, наприклад, PS3.
4
Відкрийте текстовий редактор «Блокнот». Скопіюйте в нього код з ось цього документа http://ifolder.ru/26034820. Збережіть текстовий файл у директорії C:/Users/Ваш_Логін/AppData/Roaming/PMS/PMS.conf, при необхідності замініть наявний.
5
Дозвольте наявними файерволом і антивірусним програмам повний доступ PS3 Media Server до мережі.
6
Виконайте вручну потрібні налаштування, відповідні параметрам конфігурації вашого комп'ютера і мовним уподобанням. Зніміть галочку в пункті Keep DTS Audio in stream, якщо ваша система виводить відтворення звуку не через ресивер. У пункті налаштування Enhanced multicore support також зніміть галочку, якщо в процесорі комп'ютера всього одне ядро. Force networking on interface - вибирайте цю опцію тільки у випадку, якщо у вас стоїть декілька активних мережевих карт. Number of cores used for transcoding - тут ставите кількість ядер процесора вашого комп'ютера.
7
При першому запуску поновіть конфігурацію Media Server через мережу. В меню Shared Folders виберіть папки, які Playstation 3 визначатиме для перегляду. Система готова до використання.
Зверніть увагу
Відтворення відео високої роздільної здатності вимагає від комп'ютера конфігурації не нижче, ніж процесор Core2Duo і не менше 2 Гб оперативної пам'яті.
Корисна порада
У налаштуваннях програмного забезпечення виберіть англійську мову меню, це значно спростить роботу, усунувши дефекти перекладу.