Як розробити базу даних.

Щоб велику кількість даних можна було сортувати і без проблем шукати потрібну інформацію, існують спеціальні бази даних. Розроблено безліч видів програмного забезпечення, яке дозволяє працювати з готовими базами даних, і створювати свої власні.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет;
  • - програма Acсess.
Інструкція
1
Визначте основні об'єкти майбутньої бази даних. Так, якщо ви хочете привести в порядок запису про співгрупниками (імена, телефони, дні народження, адреси та захоплення), то основними об'єктами даної бази даних будуть, відповідно, студенти, а перераховані вище дані - полями пов'язаних таблиць.
2
Створіть список полів об'єктів, тобто детально перерахуйте всі можливі види інформації, яка вам може коли-небудь знадобитися. Продумайте типи даних, а також шаблони заповнення. Тобто телефони одногрупників ви будете зберігати в числовому форматі даних з шаблоном введення через дефіс. Придумайте список головних таблиць бази даних. Зазвичай вони включають в себе поля основних об'єктів бази. Наприклад, у вас може бути таблиця з адресами та номерами телефонів, а також таблиця загальної успішності кожного студента.
3
Задайте зв'язку між таблицями. Зазвичай вони грунтуються на головних елементах бази даних, тобто в даному випадку - на одногрупників. Встановіть ідентифікаційний ключ на полі «Номер по порядку», щоб полегшити подальше використання бази даних. Можна групувати за різними параметрами, а також залежно від того, яка інформація розташовується в базі даних.
4
Тепер, коли створений остов для зберігання інформації, залишилося вибрати програму і ввести дані. Якщо ваша база даних буде не більше 10-15 сторінок, то використовуйте програму Acсess. Вона за замовчуванням є стандартним програмним забезпеченням в операційній системі. Якщо у вас відсутній дана програма на персональному комп'ютері, можете знайти на офіційному сайті виробника. Також варто відзначити, що більшість користувачів розробляють різні бази даних саме в цій програмі.