Як урізноманітнити життя.

Нудно жити, коли робоча рутина змінюється домашнім побутом день у день. Тут і радість від життя втратити недовго. Все-таки людина працює, щоб жити, а не живе, щоб працювати. Є кілька способів урізноманітнити своє життя і вирватися з полону сірих буднів.
Інструкція
1
Якщо ви відчуваєте, що рутина починає вас затягувати - терміново біжіть від неї в буквальному сенсі. Заняття спортом можуть внести у ваше життя нові фарби. Крім того, спорт зміцнює організм і дозволяє боротися зі стресом. Якщо ви звикли відразу, як встали, бігти на роботу, то постарайтеся виділити для спортивних вправ хоча б 5 хвилин. Таким способом ви зможете розігнати метаболізм, отримаєте невелику дозу гормонів задоволення сутра, а протягом дня ви зможете зробити свою роботу швидше і отримати більше вільного часу. Воно нам і потрібно.
2
Чиніть не так, як ви поступали день у день. Після роботи не сідайте на свою маршрутку, а зайдіть в кафе, дозвольте собі навіть ресторан. Якщо ви самотні, це допоможе вам озирнутися навколо, і може бути, навіть завести нове приємне знайомство. Поступаючи спонтанно, ви зможете урізноманітнити свої дні й внести в них яскраві фарби.
3
Знайдіть собі захоплення. Нехай це буде заняття рукоділлям, йога вечорами, курси іноземної мови або східні танці. Чудово, якщо ви це будете робити не одні, а в групі. Спілкування з новими людьми, та ще й захопленими тим же заняттям як у вас допоможе вам відволіктися від своїх проблем.
4
Сходіть на концерт того виконавця, якого ніколи не бачили живцем. Вражень вам вистачить на місяць вперед.
5
Поїдьте в подорож. Нехай навіть це буде не закордон. Зараз можна знайти дуже вигідні пропозиції у туроператорів, і ви можете опинитися в іншій країні не встигнувши моргнути і оком. Чи варто пояснювати, що таке подорож надовго запам'ятається і буде гріти вашу душу, коли ви вже опинитеся вдома.
Зверніть увагу
Урізноманітнити своє життя не складно. Головне - вийти за рамки свого буденної свідомості.