Як встановити карти на навігатор Гармін. Як дізнатися Які карти предустановлени garmin.

Як правило, навігатори Garmin мають встановлений набір карт в своєму комплекті. Однак даний набір не може влаштовувати абсолютно всіх користувачів. У зв'язку з цим виникає задача установки додаткових карт Garmin.
Інструкція
1
Визначтеся з тим, які картки ви збираєтеся встановлювати на навігатор - ліцензійні або вільно поширювані. У першому випадку доведеться заплатити розробникам, в другому - можна вільно скачати з інтернету.
2
Установка офіційних карт Garmin здійснюється за допомогою програми MapChecker. Цей додаток автоматично здійснює пошук нових версій карт, після чого надає інструкцію з їх завантаженні. Для роботи даної програми підключіть навігатор до комп'ютера, що має доступ в інтернет.
3
Установка неофіційних карт зажадає трохи більше часу. Підключіть навігаційний пристрій до комп'ютера. Завантажте на комп'ютер програмний продукт MapSource. Для того щоб завантажити його, відкрийте в веб-браузері сайт garmin.com, потім перейдіть на Support -> Software -> Mapping Programs. Знайдіть у списку посилання MapSource і клікніть по ній. Почнеться завантаження.
4
Розпакуйте вміст завантаженого архіву. Спочатку запустіть файл msmain.msi і тільки після цього файл setup.exe. Дочекайтеся, поки програма встановиться.
5
Скачайте картки для навігатора Garmin, які ви хочете встановити. Розпакуйте їх в окрему папку. Для кожної з викачаних карт запустите файл Install. Це потрібно для того, щоб інформація про карти прописалася в реєстрі системи.
6
Після цього запустите додаток MapSource. Клікніть по пункту меню Службові -> Управління картографічними продуктами. Цей розділ дозволяє виявити всі встановлені в системі картки Garmin.
7
У лівій верхній частині вікна програми розташовується випадає з встановленими картами. З його допомогою виберіть ту, яку необхідно встановити.
8
Клацніть мишею по піктограмі у вигляді п'ятикутника, розташованої на панелі інструментів. Після цього клікніть по карті, що знаходиться в правій частині вікна програми. Після кліка по ній її назва відобразиться у списку в лівій частині вікна. Дану операцію здійсните з усіма картами, які потрібно встановити на навігатор.
9
Клацніть по піктограмі «стрілочка вниз», яка розташована на панелі інструментів. Всі вибрані для установки картки будуть об'єднані в файл .img і відправлені на навігатор. Установка завершена.
Зазвичай все навігатори володіють встановленими картами і програмою навігації , що прокладають по цих картах маршрути. Однак базовий набір не завжди містить інформацію щодо необхідних регіонам або може застаріти з часом, що особливо актуально для швидко розвиваються населених пунктів. В цьому випадку необхідно встановити нові навігаційні картки.
Інструкція
1
Встановіть навігатор в ваш автомобіль і запустіть. Влаштуванню знадобитися кілька хвилин, щоб завантажити необхідні службові програми і знайти супутники. В цей момент бажано не рушати з місця і знаходитися на відкритому просторі. Також бажано, щоб навколо не було екрануючих матеріалів, наприклад, бетону. При дотриманні даних умов перше включення навігатора пройде досить швидко.
2
Перевірте, що навігатор отримав координати місця розташування. Протестуйте передвстановлені картки. Для цього проедьтесь по місту і відвідайте нові ділянки доріг, які з'явилися протягом останніх декількох місяців. Якщо навігатор відображає застарілу інформацію, то вам необхідно встановити нові картки навігації або оновити їх до актуальної версії.
3
Встановіть програму MapChecker для навігаторів Garmin, яку можна скачати за посиланням http://www.garmin.ru/maps/. Додаток займає перевіркою карт навігації і повідомляє про наявність оновлень або нових карт. Через нього також можна легко скачувати потрібні картки, що не були встановлені у вашому пристрої.
4
Авторизуйтесь на сайті компанії «Навітел», якщо ви користуєтеся цими навігаторами. Виберіть карту, яку необхідно встановити, завантажте її на свій комп'ютер. Підключіть навігатор до ПК і видаліть з пам'яті застарілу карту. Замініть її на новий файл. Запустіть програму «Навітел», відкрийте «Меню» і вкажіть в налаштуваннях шлях до необхідної карті.
5
Підключіть навігатор «Автоспутник 5» до комп'ютера. Запустіть програму навігації і скачайте з офіційного сайту необхідні картки. Розархівуйте скачаний архів в каталог «Maps», видаливши попередньо застарілу версію. Увімкніть навігатор і перевірте працездатність картки. Якщо ви все зробили вірно, то вона автоматично повинна запрацювати.