Як зняти кришку iphone 2g.

Часто можна почути від власників iPhone 2G, що задня металева кришка не знімається, а замінити акумулятор неможливо. Це не так. Задню кришку можна зняти, але це досить трудомісткий процес. Потрібно запастися неабиякою часткою терпіння і цілим рядом інструментів для того, щоб все виконати вірно і без пошкоджень смартфона.
Вам знадобиться
  • Скрепка
  • Стоматологічний інструмент із загнутим на дев'яносто градусів гострим кінцем
  • Інструмент iPod opening tool
  • Пластиковий стек
  • Отвертка
  • Терпение
  • Внимание
  • Аккуратность
Інструкція
1
Для початку необхідно вставити скріпку в маленький отвір, яке розташоване поруч з роз'ємом для штекера навушників, а потім потрібно натиснути на скріпку вниз так, щоб тримач SIM-картки висунувся з корпусу телефону.
2
Тепер слід c особливою обережністю витягти тримач SIM-карти з корпусу iPhone 2G.
3
На цій фотографії зображено й виділені жовтим кольором два кріпильні отвори, а також два упору на внутрішній стороні кришки, які і тримають її. Для звільнення двох отворів, зображених у верхній частині фотографії, потрібно притиснути площину з кріпильними отворами в напрямку чорної панелі.
4
Далі потрібно вставити інструмент між док коннектором і кришкою антени. Головне, бути максимально уважним, щоб інструмент не вставити всередину док коннектора.Затем необхідно гранично акуратно натиснути на інструмент вгору поруч з кріпильними отворами, про які ми говорили в попередньому кроці. Важливо зробити так, щоб між чорною кришкою і металевою рамою корпусу з'явився невеликий зазор.
5
Тепер краще перейти до використання спеціального інструменту iPod opening tool. Якщо його не виявилося під рукою, слід знайти що-небудь схоже. Цей інструмент потрібен для того, щоб трохи відокремити чорну панель від металевої рами корпусу до освіти невеликого зазору, а далі повторити ті ж дії з іншого боку док коннектора.
6
Взяти кришку з двох сторін і потягнути на себе і вгору. Такі дії зажадають певних зусиль. Кришка може не зніматися. Тоді слід перевірити наявність зазору між кришкою і металевою рамою, спробувавши збільшити його, а вже після цього зняти кришку .
7
На фотографії показані три гвинти, які потрібно відкрутити.
8
Для зняття задньої кришки iPhone 2G дуже важливо запастися терпеніем.Чтоби проникнути під металеву кришку через крихітний отвір, буде потрібно стоматологічний інструмент.
9
Починати зняття кришки з iPhone 2G потрібно з боку кнопки Home.Вставів інструмент в отвір, як показано на фотографії, слід почати рухати інструментом кришку в різні боки.
10
Далі потрібно підняти задню панель стоматологічним інструментом, роблячи це досить сильно і швидко. Якщо робити повільно і акуратно, ймовірність пошкодити панель зростає.
11
Використовуючи пластиковий інструмент (стек), одягли кришку від верхньої частини корпусу.
12
Потім зробити те ж саме з іншого боку.
13
Тепер можна підняти задню металеву панель за допомогою інструмента.Важно відзначити, що поки не слід видаляти кришку повністю, бо вона з'єднана з телефоном кабелем навушників (шлейф зверху).
14
Перед від'єднанням шлейфу навушників, ще раз переконатися в тому, що телефон вимкнений, а вже потім від'єднати його від плати, підчепивши знизу.
Зверніть увагу
Збірку iPhone 2G потрібно виконувати з максимальною обережністю у точній зворотному порядку.
Корисна порада
Якщо є хоча б мала частка невпевненості в позитивному результаті, не розбирайте iPhone 2G самостійно. Зверніться до фахівця.