Як зробити висувну ліжко.

Для того щоб самостійно зробити диван- ліжко , необхідно мати достатні навички. Ви повинні вміти робити меблі більш складну, ніж на початковому етапі. Для роботи буде потрібно хороший інструмент та якісні матеріали.
Інструкція
1
Досить велике поширення одержали диван-ліжка, які мають цільні сидіння і спинки. Спинка при трансформації йде за сидіння. Основний складний вузол цього дивана - шарнірний пристрій.
2
Якщо ви вирішили зробити диван з шарніром, то його потрібно буде демонтувати зі старого дивана. У диван-ліжка даної конструкції обов'язково має бути подвійне сидіння - нижню і верхню. До нижнього сидінню необхідно прикріпити раму. Її ширина повинна дорівнювати ширині висувною рами. Переміщення висувною рами відбувається за рахунок роликів. Таким же чином переміщується і нижнє сидіння. Верхнє сидіння укладається на висувну раму. За допомогою петель виконується з'єднання верхнього сидіння з нижнім.
3
У підсумку диван- ліжко обов'язково повинна мати шарнір, ролики висувною рами, ролики нижнього сидіння, раму, спинку дивана, пружину і задній щиток.
4
Спинку дивана необхідно за допомогою шарніра з'єднати з нижнім сидінням. Трансформація буде легко виконуватися в будь-яке положення. Захід спинки за сидіння в зібраному вигляді візуально зменшує висоту самої спинки. Зробити такий диван непросто, але все-таки можна. Якщо немає можливості виготовити самостійно шарнір, то його можна придбати в магазині. У будь-якому випадку, буде необхідно якісно проводити збірку і припасування. Так що краще всього купити новий або ж демонтувати старий шарнір, ніж робити його самому.
5
Виготовлена в домашніх умовах трансформована модель диван-ліжка може вдвічі збільшити корисну площу приміщення. Дошки висувною рами повинен вільно ковзати між дошками основної рами. Щоб висунути раму, необхідно трохи підняти її край. Ніжки не повинні дряпати підлогу. Для того щоб не відбулося вискакуванню рами з підстави, можна виконати фіксацію за допомогою брусків. Їх зазвичай прибивають до торців дощок висувною рами.
Зверніть увагу
Однак у висувних диван-ліжок є й мінуси. Основний - те, що ролики такого дивана при частому використанні можуть пошкодити підлогове покриття, а якщо на підлозі лежить килим - чіпляються за його край при кожному розкладанні. Допомогти тут можна, замінивши пластикові коліщатка висувного дивана на каучукові, які не дряпають підлогу.
Корисна порада
Диван-Ліжка висувні - це справжня палочка виручалочка. Висувний механізм трансформації відноситься до числа найбільш популярних і поширених. Преображення дивана в ліжко займає всього пару секунд і вимагає мінімум зусиль. Диван-Ліжка висувні - відмінний гостьовий варіант, але не менш комфортним він може бути і як основне місце сну господарів.