Як відправити повідомлення на телефон через інтернет.

Сервіс, який надають багато мобільні оператори - відправка СМС через інтернет - може бути дуже корисний з тому випадку, якщо вам треба відправити термінове СМС- повідомлення і при цьому немає можливості поповнити рахунок мобільного телефону . Однак у цього сервісу є кілька недоліків - по-перше, ви не отримуєте повідомлення, чи було доставлено ваше повідомлення, по-друге, СМС з сайту мобільного оператора ви можете відправити тільки на телефони цього мобільного оператора.
Інструкція
1
Для того щоб відправити СМС на номер телефону оператора BeeLine, зайдіть на головну сторінку офіційного сайту компанії http://www.beeline.ru. Далі перейдіть до кінця вниз і з нижнього меню головної сторінки виберіть пункт «Відправити SMS/MMS».
2
Відкриється сторінка з формою відправки СМС-повідомлення. В окремому полі введіть код (наприклад, 903), в сусідньому з ним - семизначний номер телефону . Далі в полі «Ваше повідомлення» введіть текст повідомлення. Якщо ви хочете, щоб ваше повідомлення вміщувало більше символів, залиште маркер в поле нижче «Перетворити кириличні символи в латинські», проте майте на увазі, що в цьому випадку повідомлення одержувачу прийде , перекладене в латиницю. Якщо ви зніміть цей маркер, то одержувач отримає повідомлення кирилицею, однак текст повідомлення в цьому випадку скоротиться вдвічі.
3
Введіть контрольні цифри з картинки в поле нижче, після чого натисніть «Відправити». Ви потрапите на сторінку, що інформує вас про те, що «повідомлення поміщено в чергу відправки». Далі ви можете клікнути на кнопку «Перевірити статус відправки» або «Відправити ще одне повідомлення», або піти зі сторінки.
4
Щоб відправити СМС на номер оператора МТС, зайдіть на сайт оператора http://www.mts.ru, виберіть розділ меню «Приватним клієнтам: Обмін повідомленнями». На сторінці, з меню зліва виберіть пункт «SMS». В меню під заголовком «Можливості» виберіть рядок «SMS/MMS з сайту».
5
Відкриється сторінка, на якій потрібно ввести номер телефону одержувача і текст повідомлення. Далі відзначте картинку згідно опису (таким чином сайт МТС перевіряє, що ви людина, а не віртуальний «бот») та натисніть на кнопку «Відправити повідомлення».
6
Щоб відправити СМС абоненту Мегафон, зайдіть на офіційний сайт оператора http://www.megafon.ru. У горизонтальному меню під рекламним банером виберіть пункт «Відправити SMS/MMS».
7
На сторінці, виберіть код номера, введіть сам номер, після чого введіть текст повідомлення. Тут також є можливість включити транслітерацію, а крім того, вибрати час доставки повідомлення. Після цього введіть контрольні слова з картинки і натисніть «Відправити».