Як підібрати потужність кондиціонера.

Ви вже вивчили всі достоїнства і недоліки цікавлять вас моделей кондиціонерів. Ви поговорили із знаючими людьми, сусідами, що вже мають це диво, що дарує комфорт. Природно, ви все, що можна перерили в інтернеті. Нарешті, вибір зроблений на користь вподобаного бренду.
Інструкція
1
Але це ще не все. Необхідно визначитися по потужності. Тому що, якщо заощадити і взяти кондиціонер меншої потужності, прилад буде працювати «на знос» і швидко вийде з ладу. А бажаного мікроклімату можна так і не добіться.Еслі придбати кондиціонер більшою, ніж потрібно, потужності, то це додаткові необгрунтовані капіталовкладення і вічне відчуття надмірної прохолоди. Найкраще в даній ситуації звернутися до фахівця. Але, врешті-решт, якщо ґрунтовно підійти до проблеми і всі сумлінно вивчити, то і питання потужності цілком можна вирішити самостійно. У характеристиках приладу, як правило, вказується оптимальна площа, яку може обслужити даний кондиціонер. Але ж приміщення - це кубатура. Справа в тому, що за замовчуванням висота приміщення береться стандартна - 2.75м.Значіт, якщо у вас висота стель інша, приймайте це в расчет.Также пам'ятайте про те, що потужність вказується на обслуговування абсолютно порожнього приміщення і без вікон, особливо південних.
2
Маючи все це на увазі, приступайте до вичісленіям.Каждий квадратний метр площі вашої кімнати в середньому буде забирати 100Вт. Для кімнати в 25 кв.м це становитиме вже 2500Вт або 2,5кВт.Еслі у вашій кімнаті вікна на сонячній стороні, на кожні 2 кв.м віконного простору додавайте по 500Вт.Сегодня неможливо уявити квартиру без побутової технікі.На телевізор резервуйте 200Вт , на комп'ютер ще 200Вт. Якщо до того ж ви часто працюєте з копіювальним апаратом або лазерним принтером, додайте ще 300-400Вт залежно від інтенсивності експлуатації прібора.Ну і, нарешті, «людський фактор». Кожна людина в середньому виділяє 100-150Вт тепла, яке теж необхідно нівелювати вашому кондиціонеру. Розраховуйте, скільки членів сім'ї більш-менш постійно будуть перебувати в кімнаті.
3
Підводите підсумок. Середня потужність на порожню кімнату в 25кв.м зі стандартними стелями - 2.5кВт.Окна або вікно площею, скажімо, 3кв.м - 750Вт.Телевізор, комп'ютер, принтер - ще 800Вт.Два члена сім'ї - 300Вт .Виходіт, вам необхідний кондиціонер з вихідною потужність ю не менше 4400Вт або 4,4 кВт.