Як відрізнити підробку косметики.

У наш час підробляють все, що добре продається. Стало звичним те, що більша частина одягу, що повторює моделі відомих брендів, проводиться в азіатських країнах. Іноді це навіть вигідно, адже якість речей буває «на рівні», а лейбл, пришитий з виворітного боку, ніхто не побачить, та ціна таких виробів на порядок нижче оригіналу. Косметика - зовсім інша справа. Відрізнити підробку від оригінальної косметики буває складно, але спробувати варто.
Інструкція
1
Купуйте косметику в перевірених магазинах або аптеках. Звичайно, ризик того, що на прилавки потраплять підроблені косметичні засоби, є, але він значно нижче, ніж на ринку або в переході. У магазинах повинні бути сертифікати, що підтверджують якість продукції та її оригінальність.
2
Уважно читайте назву на упаковці. Часто буває, що виробники підробленої косметики змінюють в оригінальному назві всього одну букву. На перший погляд така навмисна помилка не впадає в очі, зате вона захищає недобросовісних виробників від юридичних проблем, так що в разі виникнення неприємностей винні будете тільки ви самі.
3
Приділіть увагу зовнішньому вигляду упаковки. Вона повинна бути якісною і акуратною. Нанесений текст повинен добре читатися, ніде не повинно бути патьоків клею, розмитих букв або інших дефектів. Переконайтеся, що на упаковці вказані: склад, спосіб застосування, дата виготовлення і термін зберігання.
4
Здраво оцінюйте вартість косметики. На оригінальні косметичні засоби можуть бути знижки, це цілком природно. Але ось повна вартість елітної косметики в два рази нижче від звичайної ціни - це вже явна підробка. Не женіться за дешевизною - лікування наслідків після використання неякісної підробленої косметики обійдеться набагато дорожче.
5
При покупці натуральної косметики уточнюйте терміни її зберігання. Інгредієнти, що входять до складу натуральної косметики, досить швидко псуються. Якщо термін зберігання заявлений занадто великий (понад двох-трьох місяців), це означає, що у складі косметичного засобу містяться хімічні консерванти.
6
Якщо є можливість, оцініть запах косметичного засобу. Косметика повинна володіти приємним ароматом або взагалі не мати запаху. Дешеві аромати і ароматизатори сигналять про те, що засіб підроблене. Зверніть увагу на текстуру кошти. Вона повинна бути однорідною, без грудок, згустків і сторонніх часток.
7
Користуйтеся тестерами і перевіряйте реакцію шкіри на використання косметичного засобу. Ніжний ділянку на ліктьовому згині дуже чутливий - нанесіть на нього трохи засобу і зачекайте кілька годин. На шкірі не повинно з'явитися ніякого почервоніння або подразнення.
Ринок косметичних засобів сьогодні дуже широкий, і здійснюючи покупку, можна помилитися і придбати підробку, яка не тільки буде неякісної, але і може навіть нашкодити вашому здоров'ю. Щоб придбати справжню косметику, важливо бути дуже уважним до багатьох деталей.
Інструкція
1
Звертайте увагу на те, де продається косметика. Якщо ви збираєтеся придбати її у вуличних кіосках або на ринку, то шанси зустріти підробку там збільшуються в багато разів. Купуйте косметичні засоби тільки у спеціалізованих магазинах.
2
Подивіться на те, як і в якій кількості косметика викладена на прилавку. Якщо численні тюбики і коробочки просто звалені горою, не купуйте товар у цього продавця. Ті, хто торгує дійсно якісною косметикою, стежить за станом своїх вітрин і з повагою ставиться до покупців, тому косметичні засоби в їх відділах викладені дуже акуратно, по одному тюбику кожного виду, іноді навіть згрупована за своїми властивостями, типом товару чи фірмі-виробнику.
3
Наступним кроком зверніть увагу на ціну. Хороша косметика відомих брендів ніколи не буде продаватися за копійки. Не варто гнатися за дешевим товаром, адже, як відомо, скупий платить двічі, а у випадку з покупкою неякісних косметичних засобів ви можете поплатитися своїм здоров'ям.
4
Тепер вивчіть упаковку товару. Хороша косметика завжди крім пластикового тюбика має паперову коробку, яка не повинна бути м'ятою, потертій або порваній. На упаковці не повинно бути розмитою фарби, тріщин, подряпин або слідів клею. Назва фірми виробника має бути написано зрозумілим шрифтом без орфографічних помилок. Шахраї, що випускають підробки, часто просто міняють місцями кілька букв у назві відомого бренду і, з одного боку, обходять закон, а з іншого, роблять марку, знайому (на слух) для покупців. Крім того, на коробках з якісною косметикою завжди вказано склад, умови зберігання, номер партії і термін придатності. Вся ця інформація легко читається, що не змазана і не має ніяких виправлень і помилок.
5
Запитайте у продавця, чи є для обраної вами марки каталоги-виставки. Виробники якісної косметики зазвичай постачають ними спеціалізовані магазини.