Як перепрограмувати ключ для замку.

Перепрограмування ключа - дієвий вихід із небезпечної ситуації, коли ключі від вашого будинку потрапили до рук сторонніх осіб або були загублені. Виконати дану операцію можна способами, які наведені нижче.
Інструкція
1
Якщо ваш ключ від вхідних дверей потрапив в руки третіх осіб, наприклад робітників-будівельників, вам слід заново перепрограмувати всі інші ключі. У комплект, що продається разом з замком, зазвичай входить 2 або 3 монтажних ключа , один ключ для перепрограмування і 5-6 звичайних ключів. Монтажні ключі, як правило, і видають будівельникам, обробникам та іншим стороннім особам, тимчасово мають доступ в квартиру. Після завершення всіх справ, що вимагають присутності робітників, відкрийте двері і в цьому положенні вставте в замок ключ для перепрограмування і поверніть його на повні 360 градусів спершу з внутрішньої, а потім із зовнішнього боку дверей. Потім вставте в замок звичайний ключ з набору. Тепер монтажні ключі замок відмикати не будуть, а звичайний ключ зможе працювати в нормальному режимі.
2
Вирішити проблему втрачених ключів допоможе покупка нового набору. Наприклад, якщо ви встановили замок фірми CIZA, такий комплект називається CISA CAMBIO FACILE. У нього входить 5 нових незапрограмованих ключів. Запросіть майстри з компанії, що займається установкою замків, він за допомогою спеціального інструменту запрограмує замок на нові ключі, і проблем із замком більше не виникнути. Ні ключі, ні замок не слід намагатися перекодувати самостійно. Невміла робота приведе до зниження надійності замку або його поломки. В крайньому випадку, ретельно прочитайте інструкцію і виконайте все послідовно зазначені в ній дії. Перепрограмування ключа залежить від типу конкретного замку.
3
Взагалі зміна програми ключів від будь-яких дверей слід довіряти тільки фахівцям. Не звертайтесь в сумнівні маленькі фірми, тому що іноді вони є пособниками шахраїв, і не можна довіряти їм управління безпекою вашої квартири. Найкраще користуватися послугами тієї ж самої компанії, яка встановила вам замок на двері. У цьому випадку ви можете не побоюватися зломщиків.