Як розкрутити дошку оголошень.

Створення досок- оголошень стало в останні роки досить поширеним видом заробітку. Для того, щоб отримати прибуток, в першу чергу необхідно розкрутити дошку. Після того, як вона потрапляє в топ, вам залишиться лише підраховувати прибуток, одержуваний з подачі оголошень і їх виділення, а також з розміщення на сайті рекламних банерів.
Вам знадобиться
  • - Потужний сервер;
  • - движок дошки оголошень;
  • - модератор;
  • - інтернет;
  • - капіталовкладення (по бажанням).
Інструкція
1
Купуйте запам'ятовується доменне ім'я. Додайте дошку у всілякі пошукові системи - це для швидкої індексації.
2
Додайте вашу дошку в каталоги досок- оголошень . Для цього введіть у рядок пошуку на одній з пошукових систем (Яндекс, Гугл, Рамблер і т.п.) запит «каталоги дощок оголошень ». По черзі пройдіть за першими 20-30 виданими посиланнях і додайте свою дошку в запропоновані каталоги.
3
На потужному сервері встановіть движок дошки оголошень . Налаштуйте його на свій розсуд. Пам'ятайте про те, що навігація на сайті обов'язково повинна бути зручною. Це допоможе відвідувачам дошки, в тому числі і вашим потенційним клієнтам, швидко освоїтися і без праці переміщатися з потрібних розділах і пунктам меню. Найкраще зробіть спочатку безкоштовну дошку без реєстрації, лише після того, як вона розкрутиться за надання деяких послуг, встановіть плату.
4
Слідкуйте за всіма оголошеннями, що подаються на вашу дошку. Оголошення, які містять посилання, повинні відразу ж віддалятися модератором або фільтрувати автоматично. Пам'ятайте, що, чим більше якісних оголошень буде подаватися, тим вище буде відвідуваність, а отже, і пошуковий трафік.
5
Якщо є можливість витратити певну суму на розкрутку, тоді рекламуйте дошку на популярних сайтах. При необхідності скористайтеся платними послугами сервісів накруток, наприклад, Cap. Вартість послуг даних серверів доступна практично всім.
Корисна порада
Якщо ви хочете зменшити витрати на розкручування дошки оголошень, то замість того, щоб наймати модератора, самостійно редагуйте подаються оголошення.