Як налаштувати маршрутизатор asus wl-520gc.

Коли у власників стаціонарних комп'ютерів з'являється ноутбук, оснащений підтримкою бездротової мережі, виникає завдання об'єднати ці два пристрої для одночасного доступу в інтернет. Правильно налаштувавши маршрутизатор asus wl-520gc, ви зможете вирішити поставлене завдання.
Інструкція
1
Підключіть кабель вашого стаціонарного комп'ютера до одного з чотирьох портів роутера. Кабель домашньої мережі підключіть до порту wan.
2
Збережіть в окремий файл налаштування поточного інтернет-з'єднання. Для цього клацніть по кнопці «Пуск», виберіть пункт «Налаштування» і зайдіть в «Панель управління». У новому вікні клікніть по ярлику «Мережеві підключення». Перед вами з'явиться розділ «ЛВС». Знайдіть у ньому рядок «Підключення по локальній мережі». За допомогою клацання правої кнопки миші відкрийте «Властивості». Виділіть вкладку «Загальні» і виберіть рядок «Протокол інтернету». Натисніть кнопку «Властивості». Створіть текстовий документ і скопіюйте в нього всі параметри з цієї вкладки.
3
Виставите нові параметри. Виберіть значення "Отримати ip-адресу автоматично" і "Отримати dns-сервера автоматично", натисніть «ОК».
4
Переходьте до налаштування маршрутизатор а. Введіть «http://192.168.1.1» в адресний рядок інтернет-браузера без лапок. У вікні заповніть поля, призначені для введення логіна і пароля. В обидві рядка введіть слово "admin" і натисніть "ОК".
5
У наступному вікні виберіть параметр «Швидка настройка" і клацніть по кнопці «ОК». Виберіть часовий пояс, в якому ви перебуваєте, і натисніть «Далі». У з'явилися значеннях виберіть "РРТР" і знову натисніть «Далі». У новому вікні вас попросять ввести ім'я користувача та пароль, видані вашим провайдером для доступу в інтернет. Ще раз клікніть по кнопці «Далі».
6
Переходьте до налаштувань wan ip. Навпаки параметра "Get ip automatically" виберіть "no". Потім введіть збережені в текстовому документі значення ip-адреси, маски підмережі і основного шлюзу у відповідні поля. Поруч з рядком "Get dns automatically" поставте "no". Натисніть «Далі».
7
Придумайте назву для майбутньої бездротової мережі і впишіть її в полі "ssid". Виберіть рівень безпеки, який вважаєте за потрібне і введіть довільний пароль. Натисніть «Фініш».