Як укласти дрова.

Якісні і добре висушені дрова будуть добре горіти в вашому дров'яному каміні. А ось сира деревина може викликати досить багато проблем, серед яких можна відзначити задимлення, неприємний запах і швидке нарощування сажі.
Інструкція
1
Дрова необхідно зберігати в складеному вигляді. Складати їх потрібно з розумом. Дане питання один з найважливіших. Ця тема особливо актуальна, якщо ви придбали сирі матеріали, які необхідно висушити своїми силами. Здавалося б, що може бути простіше, ніж скласти дрова акуратно. Однак у нашому сиром кліматі необхідно врахувати безліч нюансів.
2
Для початку потрібно приділити особливу увагу місцю зберігання. Найкраще зберігати дрова на відритому сонячному просторі, де є можливість хорошого провітрювання. Також велике значення при зберіганні має правильна укладка. Вкрай не рекомендується виробляти зберігання дров в купі. Укладіть їх рядами, при цьому кожен наступний ряд повинен знаходитися під 90 ° по відношенню до попереднього. Тим самим відбуватиметься циркуляція повітря всередині кладки. У підсумку дрова добре просушать. Створюється велика перешкода утворенню плісняви та грибка.
3
Не потрібно зберігати дрова на землі або на піску. Справа в тому, що від землі виходить вологість, яка заважає дрова м нормально просохнути знизу. Призводить це до утворення гнилі. Підстава сховища можна зробити з цеглин. Для надійності рекомендується вкрити дрова матеріалом, який не пропускає вологу, наприклад, поліетиленовою плівкою. На зиму найкраще спорудити якесь укриття, яке рятуватиме матеріал від дощу і снігу. Знову ж, можна використовувати поліетиленову плівку. Найкраще застосовувати для цієї мети плівку чорного кольору, так як вона більш стійка до прямого сонячного світла. Вкривати дрова потрібно тільки зверху, при цьому бічні сторони дров'яної кладки повинні бути відкриті для провітрювання.
4
Найнадійнішим вирішенням проблеми зберігання дров є стіс. Вона може мати саму різну форму. Варто врахувати, що стіс в першу чергу повинна відповідати всім необхідним вимогам і параметрам.