Як малювати олійною фарбою. Як намалювати картинку олійні фарби.

Олійними фарбами пишуть не на папері, як у випадку з аквареллю, а на спеціальному полотні на підрамнику. Фарби теж спеціальні масляні. Палітра для них дерев'яна. Приготуйте і спеціальні розчинники. Багато відтінків спеціальних непотрібно, візьміть основні кольори і розкладіть їх таким чином: теплі кольори з одного боку, холодні з іншого. Кисті для них теж спеціальні - великі з натуральної щетини.
Інструкція
1
Спробуємо намалювати натюрморт. Почніть малювати з найголовніших колірних відносин. Виділіть найосновніші кольору. Пишіть широкими мазками. Дивіться, які кольори, з чим поєднуються. В малюванні маслом не рекомендують ретельно промальовувати фрагменти малюнка. Все повинно робитися паралельно і фон і предмети. Спочатку повністю прорисуйте основні кольори. Тоді вийде цілісна картіна.Обратіте увагу на поєднання кольору і тіні. Наприклад, сіра драпірування в тіні буде майже синя, а на світлі - серебрістая.Прелесть олійного живопису в тому, що мазки можна накладати один на одного, не чекаючи, поки вони висохнуть. Змішувати багато квітів не рекомендується. Використовуйте 2-3 кольори. Важливо, щоб всі деталі натюрморту поєднувалися один з одним. Щоб один предмет не виділявся недоладним плямою. Коли малюєте, не прагніть добитися фотографічної точності. Адже ваше завдання - передати своє відчуття, свою точку зір, своє бачення цього натюрморту.
2
Коли намалюєте основні кольори, приступайте до опрацювання деталей. Не забувайте про рефлекси. Тобто про відображення предметів один в одному. Не забувайте відразу прокладати тіні, світло і відблиски. Але тіні ніколи не робіть чорною фарбою. Змішуйте різні кольори для отримання темного. Знайдіть кольорові акценти, щоб не було все однаково, всі інші речі повинні бути підпорядковані домінанті.
Зверніть увагу
Сохнут олійні фарби дуже довго. Коли вони висохнуть, натюрморт буде готовий.