Як закачати карти на телефон.

Сьогодні телефон - це не тільки засіб для зв'язку, але і багатофункціональний гаджет. Багато хто використовує телефон в якості навігатора для швидкого пошуку необхідної адреси. Нерідко мобільний є альтернативою GPS-навігатора для автомобіля.
Інструкція
1
Налаштуйте в своєму телефон GPRS - з'єднання з Інтернетом. Зайдіть на сайт мобільних Яндекс.Карт і скачайте додаток відповідно до встановленої на ваш стільниковий телефон операційною системою.
2
Скачайте карту необхідного міста і збережіть її. Уточніть вартість послуг із завантаження карт на телефон , оскільки для ряду операторів цей сервіс може бути платним. Деяким абонентам потрібно активувати безкоштовний доступ до карт. Консультацію з даного питання зможе надати стільниковий оператор.
3
Використовуйте мобільні картки від Mail. Вони не завантажуються з Інтернету і не витрачають трафік. Варто відзначити, що коректна робота всіх карт регіонів можливо лише при встановленій на телефон операційній системі Windows Mobile або Symbain. Виняток становлять картки Санкт-Петербурга, Москви та Євразії.
4
Зайдіть на сайт Google Maps, звідки ви можете відправити картки прямо на свій телефон . Або наберіть в браузері свого стільникового телефон а відповідний адресу і скачайте картки. Пам'ятайте, що Google надає даний сервіс безкоштовно, однак, стільникові оператори можуть стягувати плату за їх використання.
5
Викачуйте останні версії цифрових карт з сайту Навітел. Вартість карт відрізняється в залежності від включених у додаток карт місцевості (Росія, Росія та Фінляндія, Росія та Східна Європа і т.д.). Карти Navitel відмінно справляються із завданням GPS-навігації.
6
Пам'ятайте, що деякі встановлені в картах функції, наприклад «Пробки», можуть стати причиною додаткових витрат на стільниковий зв'язок, оскільки використовують підключення до інтернету для одержання останніх відомостей з дороги. З іншого боку, дана функція є досить актуальною для автолюбителів і дозволяє економити паливо за рахунок об'їзду проблемних місць.
Практично кожен з нас грає в мобільні ігри на своєму телефоні. Деякі стикаються з труднощами щодо завантаження на телефон нових ігор. Здійснити завантаження вподобаного програми або гри можна кількома способами. Щоб полегшити процес установки, ми склали для вас невеликий FAQ.
Вам знадобиться
  • - телефон
  • - комп'ютер
Інструкція
1
Яким чином закачати в телефон гру з комп'ютера? Уявімо, що ви завантажили на свій комп'ютер додаток або вподобану гру з дозволом jar. Після цього, вам необхідно встановити утиліту під назвою «Jad Maker», а також програму для закачування гри в телефон (Oxygen, Mobil Media Browser або ряд інших) .Програма «Jad Maker» і менеджер закачувань ви легко зможете завантажити в мережі інтернет.Далее , необхідно запустити Jad Maker і перетягнути за допомогою миші всі файли з роздільною здатністю * .jar у вікно утиліти. Файли jar, перетворюються в jad. Після цього буде потрібно запустити Mobil Media Browser і скопіювати отримані файли в зручну для вас директорію телефону.
2
Як закачати в телефон гру за допомогою WAP? Нижче представлені два базових способи, які допоможуть вам в етом.Способ 1 (для браузера Internet Explorer) .Щелчок правою кнопкою миші по посиланню «Скачати гру/додаток» .Вибрать «Властивості». У нижній сходинці буде написана адреса, який нам знадобиться (URL - адреса). Запишіть його.У телефоні, необхідно вибрати розділ «Послуги». У рядок «адреса», вводимо записану посилання. (Приклад: http://адресасподобалася ігри/*. Jar)
3
Спосіб 2 (для браузера Internet Explorer.Щелчок правою кнопкою миші по посиланню «Скачати гру/додаток» .Вибрать «Копіювати ярлик» .Перейти на сторінку GSM провайдера, який надає вам доступ в Інтернет. Відкрити сторінку, де необхідно відправити SMS повідомлення. У текст повідомлення вставити ярлик і відправити на свій номер телефона.Дождаться приходу SMS з адресом.Открить прислане SMS, взяти додаткову інформацію, яка в ньому міститься => WEB адреса => На страніцу.Теперь на телефоні запускайте гру і сміливо грайте.