Як робити гри в комп'ютері.

Зробити авторську гру на комп'ютері зараз досить просто, особливо в тому випадку, якщо ви володієте основами мов програмування. Та й сам по собі процес написання ігри дуже цікавий: самому придумати героїв, хвацько закрутити сюжет, побалуватися зі спецефектами - одне задоволення. І, мабуть, найбільше для такої розваги підходить модний формат 3D.
Вам знадобиться
  • Щоб зробити/сконструювати 3D гру знадобиться:
  • - сценарій;
  • - софт;
  • - мікрофон;
  • - знання мов програмування або конструктор ігор.
Інструкція
1
Жанр - відправна точка будь ігри Дійсно, жанр визначає багато чого - вид декорацій, графіки, спецефектів і так далі. Жанрів 3D ігор багато, і всі вони по-своєму привабливі. Можливо, для початку має сенс зупинитися на простішому жанрі.
2
Сценарій - про «три головах» Сценарій для 3D ігри складається з трьох частин і кожна «голова» має дуже велике значення. Перша частина - концепт документ. Це опис технічного боку ігри, виклад того, як гра буде працювати з точки зору технічного процесса.Вторая частина - художній дизайн. Скільки в грі буде героїв, якими будуть декорації, скільки буде графіки, скільки спецефектів. Подумайте над візуальною стороною ігри і зафіксуйте свої думки в цій часті.Третья частина - власне сценарій. Опишіть саму історію, скільки в ній буде рівнів, поворотів сюжету. Від насиченості ігри залежить те, на движку якого рівня і потужності вона працюватиме.
3
Движок - серце ігри Якщо ваша перша гра буде не дуже складною, якщо в ній буде не дуже багато дійових осіб, графіки, спецефектів, то зверніть увагу на движок FPS Creator. А от у тому випадку, якщо в грі буде реалізований складний, багатоплановий сюжет, багато персонажів, руху, звукового супроводу - тоді скористайтеся NeoAxis Engine.
4
Ігрові ресурси - різноманітність і оттенкіК ігровим ресурсів належать звуки, музика, текстури, моделі. В інтернеті ви з легкістю знайдете готові зразки, аж до описів 3D світів і графічних структур. Вам знадобиться кілька основних програм: творець 3D об'єктів і моделей, графічний редактор для малювання і редагування, програма для написання і редагування музики, конструктор географічного рельєфу і антуражу. Все це є в мережі, залишається тільки витратити час на вибір програми, яка вам більше сподобається.
5
Програмування - заключний аккордЕслі ви володієте однією з мов програмування, наприклад, Dark BASIC, ви без особливих зусиль зможете дописати свою авторську гру. Dark BASIC дуже доступна мова, має до того ж зручну систему допомоги.
Зверніть увагу
Мікрофон - єдиний софт, який поки неможливо скачати з інтернету.
Корисна порада
Для створення дуже простої гри можна скачати з інтернету конструктор ігор. Тоді вам не доведеться займатися програмуванням, але гра буде дуже проста.
Комп'ютерні ігри стають з кожним днем все різноманітніше й цікавіше. Сучасна молодь, та й велика кількість користувачів ПК старшого віку дуже сильно захоплені цим видом проведення часу. Іноді, це захоплення стає таким сильним, що учасники гри не тільки в неї грають, але й починають займатися творчістю. Кілька підказок про те, як створити свою 3D гру можуть бути корисними.
Вам знадобиться
  • Для створення своєї 3D гри вам знадобиться зліт фантазії і команда однодумців, бажано з програмістом своїх дружних рядах.
Інструкція
1
Сучасні комп'ютерні ігри бувають різних жанрів. Це всілякі стрілялки, стратегії реального часу, бойовики, аркада, пригоди, симуляція реальності, гонки. У кожного жанру свої особливості і привабливі сторони. Тому вивчіть їх, виберіть той жанр, який вам більше подобається.
2
Наступний етап - напишіть сценарій. Це дуже важливий етап у створенні 3D гри. Крім того, що це по-справжньому творчий процес, від нього залежить те, наскільки успішно і без перешкод ви зможете сконструювати гру з точки зору програмування.
3
Сценарій 3D складається з трьох доданків: концепт-документ, дизайн і власне сценарій.Концепт документ - це опис технічної складової гри, її технічна основа.Дізайн - візуалізація ідеї, її стиль, барвистість, графіка. Придумайте образи героїв, антураж і ефектні фішкі.Сценарій - якомога докладніше і ретельніше розробіть сюжет і всі його лінії і повороти.
4
Після того, як ви розробили сценарій - оцініть його складність. Це важливо, тому що від складності сценарію залежатиме вибір движка, «мотора, на якому працюватиме гра.
5
Якщо гра досить проста, з невеликою кількістю дійових осіб і графіки, цілком буде досить FPS Creator.Еслі ж ви припускаєте зробити феєричну гру, з ефектами і всілякими фішками, зі швидкісними пересуваннями і рухливими персонажами - скористайтеся NeoAxis Engine.
6
Потім підготуйте ігрові ресурси - моделі, звуки і текстури.
7
Останній крок - ви можете доробити гру самі або попросити про це друга-програміста. Це вже зовсім не складно.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=pi8MqBw8N2Y
Зверніть увагу
Якщо ви не хочете займатися програмуванням - скачайте з інтернету конструктор ігор. Правда, з його допомогою ви зможете зробити тільки дуже просту гру.
Корисна порада
Весь необхідний софт для створення гри ви можете скачати з інтернету.